Grupy kanałów

Albert
Posty: 576
Rejestracja: pt sty 04, 2019 8:32 pm
Lokalizacja: Chełm

Witajcie.

Czy ja robię cos źle czy tak ma być... w aplikacji mozna tworzyc grupy kanałów. Nie da sie jednak wrzucic w jedną grupe np. Sonoffa do otwierania bramy (zwierającego styki) z np. oswietleniem garażu. Jak dodam brame do grupy to przy próbie dodania oświetlenia pokazuje ze nie można dodać nic więcej do tej grupy. Wynika to z przerobki sposoby działania sonoffa do bramy?
Simono
Posty: 405
Rejestracja: pn wrz 17, 2018 5:26 pm

Grupy są tylko dla tego samego typu urządzeń.
Awatar użytkownika
fracz
Posty: 2256
Rejestracja: pt paź 28, 2016 10:56 pm
Lokalizacja: Kraków

Mówiąc suplowo: dla kanałów z tą samą funkcją. A wynika to z faktu że nie da się zaświecić bramy ani otworzyć światła.
Albert
Posty: 576
Rejestracja: pt sty 04, 2019 8:32 pm
Lokalizacja: Chełm

No i dzięki bardzo za odpowiedź. Tak podejrzewałem ale potrzebowalem utwierdzenia mnie w tym przekonaniu:)

Pozdrawiam!
AdamT
Posty: 116
Rejestracja: ndz sty 06, 2019 9:42 am
Lokalizacja: Kraków

Czy można:
Urządzenia ROW-01 i ROW-02
Około 50 do 60 kanałów.
Jak wyłączyć jedną grupą "DOM" wszystkie kanały pomijając oświetlenie zewnętrzne.
Do grupy nie można przypisać więcej niż 10 kanałów.
Można to robić przy pomocy google home ale wyłączy również oświetlenie zewnętrzne.
??
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18280
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Wyślij na priv-a adres email na którym masz konto to Ci zwiększę limit.
WojciechS
Posty: 10
Rejestracja: pt gru 03, 2021 6:33 pm

Podepne się pod watek jestem świeżakiem ale nie mogę wogóle utworzyć żadnego kanału... ani grupy coś nie działa u mnie czy ogólnie ?
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18280
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Nie ma problemu z grupami. Pokaż na zrzucie ekranu z czym masz problem. Opisz to dokładnie.
WojciechS
Posty: 10
Rejestracja: pt gru 03, 2021 6:33 pm

przepraszam za banalne pytania ale nie mam żadnych kanałów... i nie wiem jak one się pojawiaja....
a po naciśnięciu na klawisz "utwórz grupę kanałów" nic się nie dzieje....

pomyślałem że utworze kanał i zatrudnie schedulera to zbierania danych z urzadzenia...
Awatar użytkownika
klew
Posty: 8184
Rejestracja: czw cze 27, 2019 12:16 pm
Lokalizacja: Wrocław

WojciechS pisze: pt gru 03, 2021 8:44 pm przepraszam za banalne pytania ale nie mam żadnych kanałów... i nie wiem jak one się pojawiaja....
a po naciśnięciu na klawisz "utwórz grupę kanałów" nic się nie dzieje....

pomyślałem że utworze kanał i zatrudnie schedulera to zbierania danych z urzadzenia...
Kanały w Cloud pojawią się same jak zarejestrujesz jakieś urządzenie wykonawcze z Suplą na pokładzie.
Wtedy będziesz mógł je grupować
Widzimy się na Supla Offline Party vol. 2 :!:
ODPOWIEDZ

Wróć do „CLOUD”