Cloud 2.4

lesheq@wp.pl
Posty: 50
Rejestracja: ndz gru 01, 2019 8:01 pm

Żarty żartami ale myśle, że wielu kolegów czeka na "suplowy ład 2.4" :D
___________________________________________________________________________________________________
nie jestem elektrykiem, automatykiem ani informatykiem... chwileczkę, co ja tu właściwie robię :shock: ???
LukaszH
Posty: 640
Rejestracja: sob gru 14, 2019 11:49 pm

Jak ma wejść suplowy ład to dobrze raczej nie będzie to już wolę poczekać na coś dobrze opracowanego :))
Awatar użytkownika
Robert Błaszczak
Posty: 3970
Rejestracja: sob gru 22, 2018 8:55 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

LukaszH pisze: wt sty 04, 2022 8:36 pm Jak ma wejść suplowy ład to dobrze raczej nie będzie to już wolę poczekać na coś dobrze opracowanego :)
Bardzo mądrze napisane. Też jestem tego samego zdania.
Pozdrawiam
Robert Błaszczak


Moja prywatna strona: www.blaszczak.pl
Awatar użytkownika
UglyMan
Posty: 25
Rejestracja: czw lip 11, 2019 7:40 pm
Lokalizacja: JO83xd - Bydgoszcz

Witam.
Panowie mam pytanko - czy Cloud 2.4 będzie zawierał takie funkcje jak historia pomiarów ciśnienia dla czujnika BMP/BME 280 oraz wskazywanie tendencji pomiarów (np. przy odczycie temperatury było by od razu widać czy temperatura rośnie czy maleje) ??
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
fracz
Posty: 2256
Rejestracja: pt paź 28, 2016 10:56 pm
Lokalizacja: Kraków

Chyba nikt nie zgłaszał takiego zapotrzebowania ;)
Awatar użytkownika
klew
Posty: 8184
Rejestracja: czw cze 27, 2019 12:16 pm
Lokalizacja: Wrocław

Ogólnie takie tematy się przewijały na forum, więc to nie jest tak, że nikt nie zgłaszał.

Natomiast w 2.4 ma być  "kanał pomiarowy ogólnego przeznaczenia", gdzie w zasadzie można go dowolnie skonfigurować i można też sobie włączyć historię. Także nawet jak kanał ciśnienia (czy dowolny inny) nie mają historii, to zawsze można go przeprogramować na kanał ogólny i ustawić tak, aby mierzył ciśnienie z historią.
Widzimy się na Supla Offline Party vol. 2 :!:
seba697
Posty: 7
Rejestracja: śr wrz 09, 2020 8:52 am

czy w nowej aktualizacji będzie opcja ustawienia wartości w większym zakresie niż co 5% w wyzwalaczu akcji sterując np. modułem paska led ?
Awatar użytkownika
klew
Posty: 8184
Rejestracja: czw cze 27, 2019 12:16 pm
Lokalizacja: Wrocław

seba697 pisze: śr sty 26, 2022 1:20 pm czy w nowej aktualizacji będzie opcja ustawienia wartości w większym zakresie niż co 5% w wyzwalaczu akcji sterując np. modułem paska led ?
Z tego co pamiętam, to wpisać ręcznie możesz dowolną liczbę całkowitą.
Widzimy się na Supla Offline Party vol. 2 :!:
seba697
Posty: 7
Rejestracja: śr wrz 09, 2020 8:52 am

Wpisać mogę ale nie zapisuje

Obrazek
Awatar użytkownika
fracz
Posty: 2256
Rejestracja: pt paź 28, 2016 10:56 pm
Lokalizacja: Kraków

Problem z procentami co 5 będzie naprawiony w najbliższym wydaniu
ODPOWIEDZ

Wróć do „CLOUD”