SBW-01 w Nice Wifi - zapytanie

Erystr
Posty: 1
Rejestracja: wt gru 07, 2021 11:21 pm

Witam serdecznie,
Mam taką zagwozdkę - od paru dni posiadam "bramę" Nice. Monter powiedział w czasie montażu że po konfiguracji Zamela z wifi i bramą powinienem móc sterować nią z poziomu aplikacji Nice Wifi. Mówił że już nieraz tak robił i wszystko działało. Niestety nie u mnie 😂
Próbowaliśmy na 2ch różnych mailach, różnych routerach, nawet monter podpinał 3 takie same sterowniki Zamela i dalej za Chiny ludowe nie chce się brama pojawić w aplikacji Nice 😂
W aplikacji Supla jest widoczny bez problemu, na stronie www po zalogowaniu również. Bez problemu połączyło się to wszystko z Google Home ("ok google, otwórz/zamknij bramę"). Ale wciąż Nice Wifi nie chce mi tego Zamela widzieć... Nie mówię że mi to potrzebne do szczęścia czy coś, ale z tego co monter mówił Nice wifi ma np. opcje otwierania czy zamykania bramy po przytrzymaniu ikony apki na pulpicie telefonu, czego aplikacja supli nie ma (trzeba w nią wejść, przesunąć na bok bramę i kliknąć na przycisk otwarcia/zamknięcia) i głównie o tą funkcję mi chodzi :)
Monter się mylił i musiałbym mieć sterownik wifi od Nice zamiast Zamela czy o co chodzi? Podobno konfigurował to już któryś raz i za każdym razem sterownik Zamela pojawiał się w apce Nice...
Poradźcie coś mi bo ja już tracę pomysły jak to rozwiązać ale też nie jestem specem od bram tylko od napraw komputerów itp 😂
Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi :)
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18207
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Aplikacja Nice WiFi nie pokazuje modułów Zamel SBW-02. SBW-01 powinny być widoczne.
ODPOWIEDZ

Wróć do „ZAMEL SBW-01”