ZAMEL MEW-01

@Artur
Posty: 255
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 1:48 pm
Lokalizacja: FZG

Ok, zapraszam...

Jeszcze chciałbym Mewę przełączyć do innej sieci. Obecnie sygnał wifi jest ze wzmacniacza TP linka, a chciałbym ją podłączyć bezpośrednio do routera. Wiąże się to ze zmianą nazwy sieci ( hasło to samo) i boję się, że wykasuje się historia.
Jak to jest - przy konfiguracji i zmianie nazwy sieci historia pozostaje w aplikacji i serwerze ?
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18284
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Na razie nic proszę nie zmieniaj bo się za chwilę okaże, że problem się rozwiąże i nie znajdziemy przyczyny. Zmiana ustawień nie wykasuje historii. Aby to zrobić trzeba wpisać w polu "Reset" frazę "RESET". Dodam dzisiaj do serwera dodatkowe logi, które coś więcej mi powiedzą. Będę też musiał podłączyć się pod Twoje konto.
@Artur
Posty: 255
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 1:48 pm
Lokalizacja: FZG

ok, to się wstrzymam.
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18284
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Dodałem dodatkowe logi do serwera. Musimy teraz zaczekać do kolejnego incydentu. Zobaczymy czy da nam to jakiś trop.
@Artur
Posty: 255
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 1:48 pm
Lokalizacja: FZG

Jasne...
@Artur
Posty: 255
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 1:48 pm
Lokalizacja: FZG

Póki co, problem nie powtórzył się.

Ale, pytanie z innej beczki.

Czy jest możliwość wyciągnięcia danych o zużyciu energii za dany okres ?
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18284
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Z historii tak. Daj znać kiedy problem wystąpi. W miarę możliwości bez zwłoki aby mi się logi nie nadpisały.
@Artur
Posty: 255
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 1:48 pm
Lokalizacja: FZG

ok
forall
Posty: 189
Rejestracja: sob cze 15, 2019 10:36 am

@pzygmunt, @miroph - nie chwaląc dnia przed zachodem słońca, chyba skończył się mój problem z MEW-01, a dokładnie mówiąc pokazuje już poprawnie moc czynną (wartość dodania) i moc bierną (wartość ujemna). Wczoraj uruchomiłem swiątło w pomieszczeniu, akurat działa na fazie-1 i wartości pokazywane były już poprawnie.. Wychodzi na to, że MEW-01 lubi mieć jak coś działa na każdej z FAZ :-)
Nadal będę śledził czy to jest akuart to :-)
10xSRW-01, 1xSBW-01 + 2xMEW-01
mafeus
Posty: 5
Rejestracja: sob paź 26, 2019 9:18 am

Jaka jest najnowsza wersja firmware?
ODPOWIEDZ

Wróć do „ZAMEL MEW-01”