Wyzwalacz akcji dla SRW-01, SRW-02m, ROW-01, ROW-02, ROW-02m, ROW-04m, SLW-01, SLW-02, PNW-01 - zaproszenie do testów

woytaz
Posty: 20
Rejestracja: pt lis 01, 2019 6:25 pm

Robert Błaszczak pisze: ndz lis 07, 2021 7:10 pm A może warto poczekać na mSRW-01? Nie musiałbyś nic kuć.

viewtopic.php?f=11&t=9087
W sumie....mogę poczekać. Na SRM 6 lat wszystko funkcjonuje ale zachciało się unowocześnienia i masz :D
woytaz
Posty: 20
Rejestracja: pt lis 01, 2019 6:25 pm

lesny8 pisze: ndz lis 07, 2021 7:16 pm
woytaz pisze: ndz lis 07, 2021 7:03 pm Zgadza się. Gdyby SRW się zmieściło w głęboką puszkę to by było świetnie. Nie mam wyprowadzonych przewodów na samym końcu puszki i robi się problem . Jutro wykuwam i wymieniam na puszki głębokie 81mm, powinno się zmieścić :-) Dzięki za zainteresowanie tematem
Ja u siebie zanim coś w ścianę wsadzę to puszkę wymieniam na 60mm, bo wszędzie są 40mm. Przy 81mm to na pewno zmieścisz sterownik i poupychasz wszystkie kable. U mnie w instalacji jest taki plus, że mam górne puszki łączeniowe i wszędzie peszel. Zawsze wymieniam odcinek w drucie między puszką łączeniową a łącznikiem na linkę i doprowadzam N bez kucia, szpachlowania i malowania. Pod klawisze też daję linkę, łatwiej wtedy wszystko zamknąć bez naprężeń.
Jak ja żałuje jak robiłem instalację ok 6 lat temu, że nie dałem peszli :?
Awatar użytkownika
lesny8
Posty: 2802
Rejestracja: pn gru 11, 2017 9:43 pm

Panowie....
A dla DIW-01 będą wyzwalacze akcji?
Czekam na kolejne Supla Offline Party 👍
Bulion76
Posty: 109
Rejestracja: sob lut 15, 2020 6:04 pm
Lokalizacja: Ziemia Święta (Toruń)

lesny8 pisze: wt lis 09, 2021 6:44 pm Panowie....
A dla DIW-01 będą wyzwalacze akcji?
To jest pytanie.

Ale co mnie zmartwiło zrobiłem sobie wyłączanie całego oświetlenia i rolet z jednego przycisku (ROW-02) przy wyjściu.....
Hura zawsze to chciałem mieć. Zamykam wszystkie rolety na parterze (klik), na piętrze(2 x klik), wszystkie rolety(piętro i parter) (przytrzymanie). Podobnie z oświetleniem.

Jednak Nie do końca bo wśród modułów ROW mam też kilka DIW-01 i tu zonk. Z pomocą wyzwalacza akcji mogę wyzwolić tylko jedną grupę.
A z drugiej strony w jednej grupie nie mogą być przełączniki ROW oraz DIW-01....I tu porażka. Zrobiłem to na wielokliku z drugą grupą ale to trochę bez sensu. Wiem..... muszę poczekać :)
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
64 Urządzenia SUPLA , a w planach kolejne.
srdz
Posty: 142
Rejestracja: czw paź 31, 2019 10:41 am

czy takie wyzwalacze akcji trafią kiedyś do sonoffów, touchy itp ?
Awatar użytkownika
Robert Błaszczak
Posty: 3942
Rejestracja: sob gru 22, 2018 8:55 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Jak sobie zaktualizujesz Sonoff'y do nowej wersji oprogramowania (np. GUI Generic) to tak. Jednak aktualizację musisz wykonać samodzielnie przez kabel lub przez OTA jeśli Twoje aktualne oprogramowanie w Sonoff'ach na to pozwala.
Pozdrawiam
Robert Błaszczak


Moja prywatna strona: www.blaszczak.pl
srdz
Posty: 142
Rejestracja: czw paź 31, 2019 10:41 am

Robert Błaszczak pisze: śr lis 10, 2021 8:00 am Jak sobie zaktualizujesz Sonoff'y do nowej wersji oprogramowania (np. GUI Generic) to tak. Jednak aktualizację musisz wykonać samodzielnie przez kabel lub przez OTA jeśli Twoje aktualne oprogramowanie w Sonoff'ach na to pozwala.
Dziękuję za informację.
Aktualnie wrzucam soft Gui Generic na swoje urządzenia, aktualizuję je kolejno, ale soft Gui Generic mam wygenerowany za pomocą buildera online. Czy w tej wersji otrzymam już powyższe ?
Dziękuję z góry.
Awatar użytkownika
klew
Posty: 8178
Rejestracja: czw cze 27, 2019 12:16 pm
Lokalizacja: Wrocław

srdz pisze: śr lis 10, 2021 9:20 pm
Robert Błaszczak pisze: śr lis 10, 2021 8:00 am Jak sobie zaktualizujesz Sonoff'y do nowej wersji oprogramowania (np. GUI Generic) to tak. Jednak aktualizację musisz wykonać samodzielnie przez kabel lub przez OTA jeśli Twoje aktualne oprogramowanie w Sonoff'ach na to pozwala.
Dziękuję za informację.
Aktualnie wrzucam soft Gui Generic na swoje urządzenia, aktualizuję je kolejno, ale soft Gui Generic mam wygenerowany za pomocą buildera online. Czy w tej wersji otrzymam już powyższe ?
Dziękuję z góry.
Tu masz wątek na ten temat: viewtopic.php?f=88&t=9520
Temat jest świeży i chyba na razie wyzwalacze są na wersji testowej Gui Generic buildera.
Widzimy się na Supla Offline Party vol. 2 :!:
srdz
Posty: 142
Rejestracja: czw paź 31, 2019 10:41 am

Świetnie, dziękuję.
Czas na postawienie kawy :)
Awatar użytkownika
PuteR
Posty: 1421
Rejestracja: śr gru 06, 2017 10:07 am

Czy modułu sbw-01 i sbw-02 również dostaną AT??
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólna dyskusja”