BRAK KOMED GLOSOWYCH

supla123
Posty: 10
Rejestracja: czw gru 02, 2021 6:29 pm

MAM KILKA STEROWNIKÓW SUPLA OKOŁO 10 I ŻADNEGO Z NICH NIE MOŻNA WGRAĆ KOMĘD GŁOSOWYCH SIĘDZE JUŻ PRZY TYM 2 TYGODNIE A MIANOWICIE AUTOMATE JEST ZAINSTALOWANE NA TELEFONIE POBRANE WSZYSTKIE WTYCZKI ODPALAM SUPLA FRACZ I NIE MOGE DODAC KOMED GLOSOWYVH WSZYSTKO DZIALA NA TELEFONIE JAK BY KTOS MIAL FILMIK Z NOWA WERSJA PROGRAMY SUPLA SCRIPTS V4.3.0 JAK WGRAC TO POPROSZĘ .JEST FILM ALE NA STAREJ WERSJI SCRYPTU I STAREJ WERSJI AUTOMEIT
Mmof
Posty: 781
Rejestracja: ndz sty 26, 2020 5:49 pm

supla123 pisze: czw gru 02, 2021 6:54 pm MAM KILKA STEROWNIKÓW SUPLA OKOŁO 10 I ŻADNEGO Z NICH NIE MOŻNA WGRAĆ KOMĘD GŁOSOWYCH SIĘDZE JUŻ PRZY TYM 2 TYGODNIE A MIANOWICIE AUTOMATE JEST ZAINSTALOWANE NA TELEFONIE POBRANE WSZYSTKIE WTYCZKI ODPALAM SUPLA FRACZ I NIE MOGE DODAC KOMED GLOSOWYVH WSZYSTKO DZIALA NA TELEFONIE JAK BY KTOS MIAL FILMIK Z NOWA WERSJA PROGRAMY SUPLA SCRIPTS V4.3.0 JAK WGRAC TO POPROSZĘ .JEST FILM ALE NA STAREJ WERSJI SCRYPTU I STAREJ WERSJI AUTOMEIT
A asystent google nie wystarcza?
supla123
Posty: 10
Rejestracja: czw gru 02, 2021 6:29 pm

PROGRAM AUTOMATE WTYCZKI WYSZYSTKIE MAM ZAINSTALOWANE JAK NA FILMIE https://www.youtube.com/watch?v=YOvxetkskmc
W STARSZEJ WERSJI SUPLA SCRYPT I AUTOMATE DZIALALO ALE TERAZ NIC NIE DZIALA I GOGLE JEST PODLACZONE DO SUPLI . :?:
Mmof
Posty: 781
Rejestracja: ndz sty 26, 2020 5:49 pm

supla123 pisze: czw gru 02, 2021 7:17 pm PROGRAM AUTOMATE WTYCZKI WYSZYSTKIE MAM ZAINSTALOWANE JAK NA FILMIE https://www.youtube.com/watch?v=YOvxetkskmc
W STARSZEJ WERSJI SUPLA SCRYPT I AUTOMATE DZIALALO ALE TERAZ NIC NIE DZIALA I GOGLE JEST PODLACZONE DO SUPLI . :?:
Ja używałem AUTOMATE tylko jak nie miałem obsługi głosowej bramy po jakimś czasie przestało mi to działać bo zrobiło się to płatne a od kąd asystent obsługuje bramy to zresygnowalem z AUTOMATE.
supla123
Posty: 10
Rejestracja: czw gru 02, 2021 6:29 pm

TO JAK WGRYWAC KOMEDY GLOSOWE DO ASYSTENTA ABY SUPLA STEROWALA ROLETAMI MAM AUTOMEIT WYKUPIONY.MUSI BYC AUTOMEIT DO KOMED GLOSOWYCH URZADZEN SUPLI
Mmof
Posty: 781
Rejestracja: ndz sty 26, 2020 5:49 pm

supla123 pisze: czw gru 02, 2021 8:10 pm TO JAK WGRYWAC KOMEDY GLOSOWE DO ASYSTENTA ABY SUPLA STEROWALA ROLETAMI MAM AUTOMEIT WYKUPIONY.MUSI BYC AUTOMEIT DO KOMED GLOSOWYCH URZADZEN SUPLI
Musisz zrobić integrację GA z supla. Wchodzisz ustawienia google, asystent google, sterowanie domem i tam szukasz supla dodajesz supla konto i masz sterowanie powinno działać nie wiem jak zroletami a bo nie posiadam ale reszta mi działa.
supla123
Posty: 10
Rejestracja: czw gru 02, 2021 6:29 pm

MAM INTEGRACJE Supla Cloud W TELEFONIE z asystentem głosowym Google NADAL NIE MOZNA DODAWAC KOMED GLOSOWYCH RECE OPADAJA NIECH KTOS NAGRA FILM JAK DODAWAC KOMEDY W SUPLI SCRYPT 4.03
FAJNY SYSTEM ALE NIE DAJE RADY MAM TYLE URZADZEN SUPLI I NICI TYLKO Z APLIKACJI DZIALA.
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18284
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Użyj natywnej integracji.Wyżej wkleiłem Ci instrukcję.
Awatar użytkownika
QLQ
Posty: 2276
Rejestracja: ndz wrz 03, 2017 9:13 am
Lokalizacja: Koszalin

Komed czy komet?? Nóż nawet translator nie działa??? AA no nie ma lśniących komet....a to ok...w końcu zima idzie i niebo zachmurzone...
jak coś nie działa to włącz zasilanie.....
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomoc”