GUI RGB Fizyczny przełącznik

robertklepacki94
Posty: 941
Rejestracja: czw wrz 02, 2021 1:06 pm

Cześć
Wczoraj pierrwszy raz bawiałem się kanałem RGB, wgrałem GG na płytkę NodeMCU i pytanie takie czy można gdzieś (bo może przegapiłem) ustawić fizyczny przycisk do WŁ/WYŁ ,czy zostaje tylko aplikacja? Można to ustawić na AT ale podczas braku internetu nie będę zmienić stanu. :D
Wziąłem udział w Supla Offline Party 2023
Awatar użytkownika
klew
Posty: 8184
Rejestracja: czw cze 27, 2019 12:16 pm
Lokalizacja: Wrocław

Odpowiadając na pytanie: tak, można gdzieś ustawić fizyczny przycisk do RGB.

Mam tak ustawione na jednym urządzeniu, ale dawno to ustawiałem i nie pamiętam gdzie to było :P
Widzimy się na Supla Offline Party vol. 2 :!:
krycha88
Posty: 5187
Rejestracja: pt lis 16, 2018 7:25 am
Kontakt:

robertklepacki94 pisze: pn sty 17, 2022 12:02 pm Cześć
Wczoraj pierrwszy raz bawiałem się kanałem RGB, wgrałem GG na płytkę NodeMCU i pytanie takie czy można gdzieś (bo może przegapiłem) ustawić fizyczny przycisk do WŁ/WYŁ ,czy zostaje tylko aplikacja? Można to ustawić na AT ale podczas braku internetu nie będę zmienić stanu. :D
Ustaw pierwszy przycisk :)
https://gui-generic-builder.supla.io/
robertklepacki94
Posty: 941
Rejestracja: czw wrz 02, 2021 1:06 pm

Ok wszystko działa pierwszy przycisk z automatu przypisuje się do RGB.
Chciałem na tej samej płytce użyć jeszcze jednego przekaźnika ale wtedy kanał z RGB przełącza się razem z przekaźnikiem i może tu przekombinowałem:)
Dzięki :D
Wziąłem udział w Supla Offline Party 2023
krycha88
Posty: 5187
Rejestracja: pt lis 16, 2018 7:25 am
Kontakt:

robertklepacki94 pisze: pn sty 17, 2022 4:05 pm Ok wszystko działa pierwszy przycisk z automatu przypisuje się do RGB.
Chciałem na tej samej płytce użyć jeszcze jednego przekaźnika ale wtedy kanał z RGB przełącza się razem z przekaźnikiem i może tu przekombinowałem:)
Dzięki :D
No to dodaj przekaźnik i przycisk na 2 pozycji a nie 1.
https://gui-generic-builder.supla.io/
robertklepacki94
Posty: 941
Rejestracja: czw wrz 02, 2021 1:06 pm

krycha88 pisze: pn sty 17, 2022 4:18 pm
robertklepacki94 pisze: pn sty 17, 2022 4:05 pm Ok wszystko działa pierwszy przycisk z automatu przypisuje się do RGB.
Chciałem na tej samej płytce użyć jeszcze jednego przekaźnika ale wtedy kanał z RGB przełącza się razem z przekaźnikiem i może tu przekombinowałem:)
Dzięki :D
No to dodaj przekaźnik i przycisk na 2 pozycji a nie 1.
Ok już wszystko rozgryzłem działają nawet dwa przekaźniki i RGB :D :D :D
Jeszcze raz dzięki za pomoc
Wziąłem udział w Supla Offline Party 2023
ODPOWIEDZ

Wróć do „GUI Generic”