GUI-Generic Builder (online)

Albert
Posty: 576
Rejestracja: pt sty 04, 2019 8:32 pm
Lokalizacja: Chełm

EDIT:

Dodam w innym temacie, bo faktycznie post jest w złym dziale :roll: :|
Ostatnio zmieniony pn sty 10, 2022 7:33 am przez Albert, łącznie zmieniany 1 raz.
andrej
Posty: 70
Rejestracja: śr cze 27, 2018 6:14 pm

Switch-x2.JPG
Switch-x2.JPG (75.71 KiB) Przejrzano 882 razy
Witam wśród swoich urządzeń mam ten moduł miałem w nim wgrane InCan Easy działał dobrze, chciałem wykorzystać wyzwalacze akcji więc wgrałem G.G. z wyzwalaczami lecz przyciski funkcyjne na tym sofcie nie działają, wygenerowałem soft bez wyzwalaczy i przyciski też nie działają.
krycha88
Posty: 5186
Rejestracja: pt lis 16, 2018 7:25 am
Kontakt:

andrej pisze: ndz sty 09, 2022 11:43 am Switch-x2.JPG
Witam wśród swoich urządzeń mam ten moduł miałem w nim wgrane InCan Easy działał dobrze, chciałem wykorzystać wyzwalacze akcji więc wgrałem G.G. z wyzwalaczami lecz przyciski funkcyjne na tym sofcie nie działają, wygenerowałem soft bez wyzwalaczy i przyciski też nie działają.
Przyciski wg tego szablonu powinny ustawić się na bistabilne. Jakie masz przełączniki?
https://gui-generic-builder.supla.io/
andrej
Posty: 70
Rejestracja: śr cze 27, 2018 6:14 pm

mam przyciski mono, zmieniłem ustawienia na bistabilne też nie działają (w inCan działały mono) naTasmota Supported Devices Repository jest taki opis dotyczący przycisków
Załączniki
Przechwytywanie.JPG
Przechwytywanie.JPG (126.82 KiB) Przejrzano 861 razy
Awatar użytkownika
klew
Posty: 8184
Rejestracja: czw cze 27, 2019 12:16 pm
Lokalizacja: Wrocław

Aktualnie nie ma wsparcie dla tego typu wejść w bibliotece
Widzimy się na Supla Offline Party vol. 2 :!:
andrej
Posty: 70
Rejestracja: śr cze 27, 2018 6:14 pm

Dzięki za szybkie odpowiedzi, wracam na inCan też się suplowo sprawuje
dobo
Posty: 1042
Rejestracja: ndz kwie 07, 2019 8:14 pm
Lokalizacja: Nadarzyn

To już wiadomo w czym leży mój problem opisywany tu viewtopic.php?f=6&t=9771

@andrej w 3 minucie tego filmu https://www.youtube.com/watch?v=ikfxEFYxOLc pokazałem jak to działało zanim dodałem kondensatory.
A tu viewtopic.php?p=69537#p69537 pokazałem gdzie i jakie kondensatory zamontować by pozbyć się tego problemu.
Natomiast nie rozwiązuje to problemu z długimi przewodami i wytwarzającą się tam indukcją, która powoduje, że urządzenie myśli, że cały czas trzymamy wciśnięty przycisk włącznika i go nie puszczamy.
miko1282
Posty: 538
Rejestracja: śr gru 06, 2017 10:15 pm
Lokalizacja: Brodnica

Czy jest możliwość żeby pilot sparowany z sonoff touch (rf) działał tak jak dotyk w wlaczniku, czyli przytrzymanie, dwuklik ?
andrej
Posty: 70
Rejestracja: śr cze 27, 2018 6:14 pm

dobo pisze: ndz sty 09, 2022 1:37 pm To już wiadomo w czym leży mój problem opisywany tu viewtopic.php?f=6&t=9771

@andrej w 3 minucie tego filmu https://www.youtube.com/watch?v=ikfxEFYxOLc pokazałem jak to działało zanim dodałem kondensatory.
A tu viewtopic.php?p=69537#p69537 pokazałem gdzie i jakie kondensatory zamontować by pozbyć się tego problemu.
Natomiast nie rozwiązuje to problemu z długimi przewodami i wytwarzającą się tam indukcją, która powoduje, że urządzenie myśli, że cały czas trzymamy wciśnięty przycisk włącznika i go nie puszczamy.
@dobo z twoich opisów wynika że miałeś wgrany G.G. u mnie mostkowanie bezpośrednio na module nie dawało żadnej reakcji, jednak @klew wyjaśnił o co chdzi, jak mnie znów coś natchnie to będzie próba z kondensatorami ;)
Awatar użytkownika
Goral64
Posty: 3131
Rejestracja: pt gru 27, 2019 6:22 pm
Lokalizacja: Żerniki Wrocławskie
Kontakt:

Ciągle nie mogę wyjść ze zdziwienia, dlaczego problemy z GUI-Generic wrzucane są do wątku z Builderem???
Widzimy się na Supla Offline Party Season 2 :D

Obrazek
Zablokowany

Wróć do „GUI Generic”