Plany na najbliższe wersje

krycha88
Posty: 5175
Rejestracja: pt lis 16, 2018 7:25 am
Kontakt:

Na początek chciałbym podziękować za tak dużo pozytywnych komentarzy :) Dzięki temu postanowiłem napisać dla Was w kilku punktach co planuje dodać w najbliższym czasie:

1. Wsparcie dla AT ale na spokojnie muszę sam to potestować bo jak zawsze @klew poleciał po bandzie :D
2. Napisać pomoc dla GUI-Generic z opisem najwięcej opcji. Kolega @Goral64 już postawił CMSa teraz tylko trzeba naprodukować treść. Jeżeli ktoś się czuje chętny to zapraszam na PRIV :) A, że słaby ze mnie polonista to może to zająć trochę czasu.
3. Dodać wsparcie dla LCD HD44780

Jeżeli macie jakieś pomysły to ten wątek jest do tego dobry. Każdy pomysł zostanie poddany jednoosobowej komisji akceptacyjnej :P

Nie wspominam nic o wersji PRO bo taka wersja nigdy nie powstanie ;)
https://gui-generic-builder.supla.io/
Leszekbialy
Posty: 97
Rejestracja: pt kwie 06, 2018 9:29 pm

No stary w końcu optymizm i dobre wieści, tak trzymać i stalowych nerwów. :D
Patryk
Posty: 2674
Rejestracja: pn sty 07, 2019 7:51 pm
Lokalizacja: Rybnik

Dzięki ... za wszystko, oraz, że ( po drugim "zwątpieniu" ), dale zostaniesz z nami :D .
Yepestis
Posty: 605
Rejestracja: pn wrz 24, 2018 6:08 pm
Lokalizacja: Wrocław

krycha88 pisze: śr lis 03, 2021 7:49 pm Nie wspominam nic o wersji PRO bo taka wersja nigdy nie powstanie ;)
Jak mawiał klasyk "Nigdy nie mów nigdy"
Tak na serio to możesz nam przybliżyć skąd ta zmiana decyzji? Czy wolisz nie uzewnętrzniam się w tym temacie? ;)
krycha88
Posty: 5175
Rejestracja: pt lis 16, 2018 7:25 am
Kontakt:

Yepestis pisze: śr lis 03, 2021 8:18 pm
krycha88 pisze: śr lis 03, 2021 7:49 pm Nie wspominam nic o wersji PRO bo taka wersja nigdy nie powstanie ;)
Jak mawiał klasyk "Nigdy nie mów nigdy"
Tak na serio to możesz nam przybliżyć skąd ta zmiana decyzji? Czy wolisz nie uzewnętrzniam się w tym temacie? ;)
Jak przepiszę SuplaDevice to powstanie wersja PRO :lol:
https://gui-generic-builder.supla.io/
robertklepacki94
Posty: 920
Rejestracja: czw wrz 02, 2021 1:06 pm

Krycha88 czy da się w ogóle zaimplementować do GG obsługę Nextion HMI to jest ten najnowszy sonoff. Pytam z ciekawości czy to jest wykonalne 👍
Wziąłem udział w Supla Offline Party 2023
dobo
Posty: 1042
Rejestracja: ndz kwie 07, 2019 8:14 pm
Lokalizacja: Nadarzyn

krycha88 pisze: śr lis 03, 2021 7:49 pm 3. Dodać wsparcie dla LCD HD44780
:cry:
Pico
Posty: 115
Rejestracja: czw lis 01, 2018 11:00 am

dobo pisze: śr lis 03, 2021 8:33 pm
krycha88 pisze: śr lis 03, 2021 7:49 pm 3. Dodać wsparcie dla LCD HD44780
:cry:
Też cieszę się z tego powodu.
Ja ze swojej strony i potrzeby widziałbym dodanie do kontrolki led załączenia przekaźnika funkcje zmiany na led pulsującą a jeszcze zmiana częstotliwości pulsowania plus jaki czas ma działać to by było super.
Zapyta ktoś po co ? A wykorzystałbym buzer do alarmu temperatury w akwarium i piecu
bigthomas
Posty: 234
Rejestracja: pn sie 12, 2019 3:35 pm

krycha88 pisze: śr lis 03, 2021 7:49 pm Jeżeli macie jakieś pomysły to ten wątek jest do tego dobry. Każdy pomysł zostanie poddany jednoosobowej komisji akceptacyjnej :P
Hmmm to ...
:arrow: obsługa serwa (z możliwością ustawiania kąta startu i stopu, czasu oraz ilości ruchu serwa)
:arrow: warunkowanie przekaźnika od pobieranej mocy w gniazdu (np. Gosund SP111)
:arrow: dodanie ilości czasu na jaki ma się wyłączyć/włączyć przekaźnik po spełnieniu warunku (np. po spełnieniu warunku wyłącz/włącz na 3 minuty) z możliwością dodania bufora czasowego w którym żądana akcja nie będzie mogła się wykonać
:arrow: dodanie możliwości zmiany czasu pomiarów dla czujników odległości
:arrow: dodanie warunkowanie dla krańcówek w zależności od wirtualnego przekaźnika (viewtopic.php?p=109171#p109171)
:arrow: możliwość zliczania ilości włączeń przekaźnika

Wiem, wiele można zrobić na skryptach, harmonogramach etc. ale czasami moduł nie ma dostępu do WiFi, więc wolałbym aby kontrola była wewnątrz niego.
Awatar użytkownika
klimasstudio
Posty: 1114
Rejestracja: śr sie 28, 2019 9:35 pm
Lokalizacja: localhost
Kontakt:

PW poszło. Bardzo chcę pomóc w rozwoju SUPLI
Więc chodź OSUPLUJE Ci dom :mrgreen:

Druk 3D - > https://klimastech.eu.org/druk-3d
ODPOWIEDZ

Wróć do „GUI Generic”