Plany na najbliższe wersje

rafalfarba
Posty: 46
Rejestracja: pn lis 25, 2019 11:48 am

Może uda się okiełznać Sonoff RF? Mam kilka i nie udało mi się ich uruchomić tak aby działały też piloty. Tu viewtopic.php?f=8&t=4288 udało się na którejś z wersji multiboard, ale w GUI Genericu nie. Wiem że to mało "chodliwy" temat, ale może jak już wszystko zostanie w GUI zrobione to się na to znajdzie czas. :mrgreen:
4xSonoff RF (GUI Generic), 3xSonoff Basic (GUI Generic), 5×ESP-01S (GUI Generic), 1xWemosD1(termostat), Yunshan (Gate module od Zybi), 2xSonoff Mini (soft od djack2017). 1xWemosD1 (GUI Generic licznik impulsów + czujnik ilości opału HC-SR04+przekaźnik)
LukaszH
Posty: 639
Rejestracja: sob gru 14, 2019 11:49 pm

Nie wiem czy to już kiedyś było poruszane ale czy jest opcja dodania light relay ? W sumie Supla daje taką możliwość i taki dodatkowy licznik godzin ustawiany w aplikacji nieraz by się przydał :) Można by zaznaczać w opcjach jako dodatkowy okno do zaznaczenia jeśli ktoś chce aby to było w funkcji light relay
krycha88
Posty: 5175
Rejestracja: pt lis 16, 2018 7:25 am
Kontakt:

LukaszH pisze: ndz lis 28, 2021 10:05 pm Nie wiem czy to już kiedyś było poruszane ale czy jest opcja dodania light relay ? W sumie Supla daje taką możliwość i taki dodatkowy licznik godzin ustawiany w aplikacji nieraz by się przydał :) Można by zaznaczać w opcjach jako dodatkowy okno do zaznaczenia jeśli ktoś chce aby to było w funkcji light relay
Mogę dodać.
https://gui-generic-builder.supla.io/
Awatar użytkownika
uchnast.michal
Posty: 1073
Rejestracja: wt cze 04, 2019 11:37 am

To przy okazji się przypomnę. Prosty confirm w js po kliknięciu na RESETUJ USTAWIENIA :roll:
e-talking............
Byłem tam - Supla Offline Party 2023
LukaszH
Posty: 639
Rejestracja: sob gru 14, 2019 11:49 pm

W ostatnim czasie sporo funkcji doszło w GG (cały czas na teście) za co pewnie nie jedna osoba podziękowała :)
Jak już mamy większość urządzeń gosund dodane, w tym listwa P1 to może nieskromnie przypomnę się w sprawie shelly 2.5 - które czeka na aktualizację w szufladzie :lol: 8-)

Przy tej okazji nie jest to dla mnie łatwe aby zrozumieć jakie funkcje daje biblioteka, a jakie są częścią kodu GG ale czy kalibracja rolet na podstawie warunku zużycia prądu jest możliwa (być może to w ogóle sprawa cloud) ? Po załączeniu przekaźnika wyliczyć czas dopóki roleta nie osiągnie krańcówki mechanicznej i odłączy silnik przez co spadnie pobór prądu. Jeśli dobrze zrozumiałem to mSRW-01 taką funkcję już posiada.
Awatar użytkownika
Duch__
Posty: 1772
Rejestracja: śr sie 24, 2016 7:26 pm
Lokalizacja: Opole

Zwykły SRW nie posiada wbudowanego miernika prądu.
Obrazek
krycha88
Posty: 5175
Rejestracja: pt lis 16, 2018 7:25 am
Kontakt:

LukaszH pisze: wt gru 07, 2021 11:01 pm Jak już mamy większość urządzeń gosund dodane, w tym listwa P1 to może nieskromnie przypomnę się w sprawie shelly 2.5 - które czeka na aktualizację w szufladzie :lol: 8-)
Urządzenie powinna aktualnie działać tylko bez pomiaru energii.
LukaszH pisze: wt gru 07, 2021 11:01 pm Przy tej okazji nie jest to dla mnie łatwe aby zrozumieć jakie funkcje daje biblioteka, a jakie są częścią kodu GG ale czy kalibracja rolet na podstawie warunku zużycia prądu jest możliwa (być może to w ogóle sprawa cloud) ? Po załączeniu przekaźnika wyliczyć czas dopóki roleta nie osiągnie krańcówki mechanicznej i odłączy silnik przez co spadnie pobór prądu. Jeśli dobrze zrozumiałem to mSRW-01 taką funkcję już posiada.
A po co chcesz to zrozumieć? :P Akurat kalibracja rolet to część biblioteki SuplaDevice i prawdopodobnie zostanie niedługo dodana taka funkcja.
https://gui-generic-builder.supla.io/
Kwicol
Posty: 45
Rejestracja: ndz sty 03, 2021 3:08 pm

Witam.
A Sonoff D1 jest szansa dodania ?
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
klew
Posty: 8177
Rejestracja: czw cze 27, 2019 12:16 pm
Lokalizacja: Wrocław

Kwicol pisze: czw gru 09, 2021 7:14 pm Witam.
A Sonoff D1 jest szansa dodania ?
Pozdrawiam.
Mam go na półce i czeka...
Widzimy się na Supla Offline Party vol. 2 :!:
LukiSpajder
Posty: 278
Rejestracja: wt sie 18, 2020 2:22 pm

Jestem za też czeka na oSuplowanie cierpliwie , rozbebeszonego gotowy do wgrania GG 😀
ODPOWIEDZ

Wróć do „GUI Generic”