Kamera IP

sliwkawsieci
Posty: 18
Rejestracja: wt cze 16, 2020 8:55 pm

A co myślicie o tych kamerach od zamela ?
https://zamel.com/pl/gardi/zestaw-monit ... typ-zmb-01
Awatar użytkownika
Duch__
Posty: 1779
Rejestracja: śr sie 24, 2016 7:26 pm
Lokalizacja: Opole

Kamera Hikvision z wbudowanym slotem SD. Sama dla siebie jest rejetratorem. Wada to zajeżdżanie karty, dwa to jak ukradną kamerę to nie ma i kamery i nagrań.
Obrazek
dobo
Posty: 1042
Rejestracja: ndz kwie 07, 2019 8:14 pm
Lokalizacja: Nadarzyn

Mam monitoring oparty o kamery IP 4K Hikvision w których znajdują się karty PURPLE, które przeznaczone są do stosowania w monitoringu i różnego rodzaju rejestratorach dodatkowo poza nagrywaniem na kartę SD cały materiał rejestruje się na Qnapie, który ma bardzo fajne oprogramowanie QVR PRO do zarządzania kamerami. Do tego ma fajną aplikację na androida.
Załączniki
IMG_20220701_203918.jpg
IMG_20220701_203918.jpg (426.83 KiB) Przejrzano 483 razy
Awatar użytkownika
myxhir
Posty: 358
Rejestracja: czw sty 07, 2021 12:16 pm
Lokalizacja: Skórzewo, Poznań

ja osobiście używam IMILAB EC4. Ma wbudowany akumulatorek ktory w zalezności jak masz ustawiony monitoring i ile razy się bedzie wzbudzać różnie starczy. Ja przy ustawieniu 23-7 rano to od stycznia do dnia dzisiejszego bateria na poziomie 50% bo w sumie się niewiele wzbudzała. Do nich też są dedykowane panele słoneczne to wówczas można zapomnieć o doładowywaniu. Ważne jest aby kupić taką z bramką bo jak nie masz bramki to nic z tym nie zrobisz :)
Awatar użytkownika
Goral64
Posty: 3131
Rejestracja: pt gru 27, 2019 6:22 pm
Lokalizacja: Żerniki Wrocławskie
Kontakt:

sliwkawsieci pisze: śr cze 29, 2022 6:05 pm A co myślicie o tych kamerach od zamela ?
https://zamel.com/pl/gardi/zestaw-monit ... typ-zmb-01
Mam ten zestaw plus dodatkowe 2 kamerki do niego. Tyłka nie urywa, ale podstawowe funkcje zapewnia.
Wielką wadą natomiast jest ograniczenie wyboru kamer współpracujących z tym rejestratorem do jednego dedykowanego modelu :(
Uniemożliwia to podpięcie podobnych kamer ale o lepszych parametrach (3Mpx, 5Mpx) czy też funkcjach (sterowanie pozycją, sterowanie zoomem, interkom).
Widzimy się na Supla Offline Party Season 2 :D

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólna dyskusja”