Dzwońcie do SUPLI! :)

Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18277
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

To oznacza, że zmieniłeś funkcję kanału lub został usunięty. Słowem to jest efekt zmian jakie wprowadziłeś na cloud.supla.org
@Artur
Posty: 255
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 1:48 pm
Lokalizacja: FZG

ok, dzięki, już naprawiłem.
Awatar użytkownika
Duch__
Posty: 1779
Rejestracja: śr sie 24, 2016 7:26 pm
Lokalizacja: Opole

Można prosić o dodanie częściowego otwarcia / zamknięcia rolet?
Obrazek
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18277
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Jest to zaplanowane.
piotr.bieda@post.pl
Posty: 35
Rejestracja: pt lis 15, 2019 7:07 pm

Cześć, posiadam suplę na swoim serwerze.

Przy próbie logowania do supla call pojawia się taki błąd
Nie mogliśmy połączyć się z twoją prywatną instancją SUPLA Cloud. Twoja instancja nie jest zarejestrowana lub próbujesz autoryzować aplikację, która nie jest publiczna.
Pytanie jak instancję zarejestrować? Mój serwer jest widoczny bez problemów z zewnątrz.
jaku2k
Posty: 830
Rejestracja: ndz maja 24, 2020 8:40 pm
Kontakt:

piotr.bieda@post.pl pisze: pn lip 25, 2022 12:34 pm Cześć, posiadam suplę na swoim serwerze.

Przy próbie logowania do supla call pojawia się taki błąd
Nie mogliśmy połączyć się z twoją prywatną instancją SUPLA Cloud. Twoja instancja nie jest zarejestrowana lub próbujesz autoryzować aplikację, która nie jest publiczna.
Pytanie jak instancję zarejestrować? Mój serwer jest widoczny bez problemów z zewnątrz.
viewtopic.php?t=4869
piotr.bieda@post.pl
Posty: 35
Rejestracja: pt lis 15, 2019 7:07 pm

pzygmunt pisze: pn lip 25, 2022 1:36 pm https://cloud.supla.org/register-cloud
Dziękuję. Działa jak złoto :)
yahoo
Posty: 21
Rejestracja: ndz lis 24, 2019 7:00 pm

Cześć. Mam problem, który już zgłaszał ktoś wyżej : "Wykryto zmianę konfiguracji celu. Akcja wyczyszczona.". Pzygmunt napisał, że to przez zmiany w konfiguracji kanału - ale jestem absolutnie przekonany, że żadnych nie dokonywałem. Nawet się nie logowałem do clouda. Powtórzyło się to już dwukrotnie, 29 lipca i dziś. Ani dziś ani wtedy niczego nie klikałem. 29 byłem w samochodzie, wracałem z wakacji. Dojechawszy do domu zadzwoniłem, brama się nie otworzyła, otworzyłem z pilota, jak zwierzę;) Dziś byłem na ogrodzie, i żona mnie zawołała, bo "nie działa".

Obrazek

Co ciekawe, 29go najpierw miałem "nieprawidłowa akcja", i w tej samej sekundzie "zmianę konfiguracji". To właśnie mój podjazd na powrocie z wakacji, bylismy w domu równo o 23.

Jak można sprawdzić co dokładnie się stało i dlaczego? Z góry dzięki!

pozdrówki
y.
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18277
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Dzisiaj to mogło być związane z globalną awarią OAuth, które dotknęła skryptów i trochę caller-a.
Powinno być już ok. Za nieprawidłowości przepraszamy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nowości”