ROW-04M - obciążenie

maverick
Posty: 5
Rejestracja: sob lis 26, 2022 10:49 pm

klew pisze: pn lis 28, 2022 9:04 am
maverick pisze: pn lis 28, 2022 8:56 am No właśnie tak się składa że rozdzielnia (niby dedykowana na rzeczy na zewnątrz) wyliczona jest co do centymetra i może być ciężko cokolwiek tam jeszcze upchnąć. Zapewne jakoś bym wcisnął, ale schludnie to nie będzie.
...
No nic jeśli uda mi się zwrócić ROW-04M, to zamówię 2xROW-02M i tyle.
Tak dla jasności: ROW-02m zajmuje tyle miejsca, co ROW-04m. Więc jeśli rozdzielnia jest wyliczona "co do centymetra" i nie ma tam miejsca, to pytanie czy masz tam miejsce na drugi moduł o wymiarze "2 moduły"?
Kurde, racja ROW-02m to również 2 pola na szynie.
Robert Błaszczak pisze: pn lis 28, 2022 9:37 am Ja bym Ci proponował, póki jeszcze czas, wymianę rozdzielni na większą. Jeśli na tym etapie masz już ilość urządzeń na styk, to za chwilę będziesz miał poważny problem, jak jednak będziesz chciał coś dodać. Jeśli podejmiesz taką decyzję i rozbudujesz rozdzielnię to dokup trzy najtańsze styczniki i nie będziesz miał problemu z wydajnością prądową ROW-04M.
To jest rozdzielnia dedykowana do ogrodu, nie będzie rozbudowywana bo i tak jest spora.

Zweryfikuję ile mam miejsca jeszcze raz dokładnie i podejmę decyzję czy ROW-04m plus styczniki czy 2xROW-02m.

Dziękuje wszystkim za podpowiedzi.
ODPOWIEDZ

Wróć do „ZAMEL ROW-04m”