Kanał pomiarowy ogólnego przeznaczenia

Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18280
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Rzecz w tym, że przepisujemy wszystkie widoki oparte o detailview tak aby były zgodne ze wzorcem mvvm. Generalnie wiele funkcjonalności utknęło ponieważ musimy najpierw zrobić porządek z aplikacjami na iOS/Android. Wprowadzenie wcześniej nowego tupu kanału to jak położyć asfalt, a później kanalizację.
Awatar użytkownika
QLQ
Posty: 2276
Rejestracja: ndz wrz 03, 2017 9:13 am
Lokalizacja: Koszalin

pzygmunt pisze: sob paź 15, 2022 6:49 pm Rzecz w tym, że przepisujemy wszystkie widoki oparte o detailview tak aby były zgodne ze wzorcem mvvm. Generalnie wiele funkcjonalności utknęło ponieważ musimy najpierw zrobić porządek z aplikacjami na iOS/Android. Wprowadzenie wcześniej nowego tupu kanału to jak położyć asfalt, a później kanalizację.
Tyle czekaliśmy to wytrzymamy.
jak coś nie działa to włącz zasilanie.....
Yepestis
Posty: 605
Rejestracja: pn wrz 24, 2018 6:08 pm
Lokalizacja: Wrocław

pzygmunt pisze: sob paź 15, 2022 6:49 pm Wprowadzenie wcześniej nowego tupu kanału to jak położyć asfalt, a później kanalizację.
Dobrze że nie trzymacie się tych typowo polskich standardów :D
SOYER
Posty: 819
Rejestracja: śr sie 10, 2022 12:29 pm
Lokalizacja: Kryry

Może chociaż tak mniej więcej poznamy spodziewany termin?
dobo
Posty: 1042
Rejestracja: ndz kwie 07, 2019 8:14 pm
Lokalizacja: Nadarzyn

Ja tam u siebie mam zbiornik na nieczystości (szambo) bo kanalizacja może zawita za 5 lat lub więcej tym bardziej na asfalt nie czekam.
W wakacje 2019 to się wprowadziłem do domu. Oby szybciej powstał kanał ogólnego przeznaczenia niż wspomniana kanalizacja ;)
Yepestis
Posty: 605
Rejestracja: pn wrz 24, 2018 6:08 pm
Lokalizacja: Wrocław

Przy projektowaniu kanału pomiarowego ogólnego przeznaczenia warto uwzględnić komunikację serwera z urządzeniem wykonawczym w zakresie skonfigurowanych parametrów kanału, takich jak na przyklad jednostka (prefix, sufix), dokładność, wartość początkowa.
Chodzi o to żeby urządzenie mogło ustawić te parametry ale również odczytać z clouda i wykorzystać lokalnie choćby na wyświetlaczu.
ALEX
Posty: 47
Rejestracja: pt gru 01, 2017 7:03 pm

Yepestis pisze: sob paź 15, 2022 7:06 pm
pzygmunt pisze: sob paź 15, 2022 6:49 pm Wprowadzenie wcześniej nowego tupu kanału to jak położyć asfalt, a później kanalizację.
Dobrze że nie trzymacie się tych typowo polskich standardów :D
Czy aby na pewno? Jasność czy jakość powietrza mierzona w stopniach Celsjusza? Trochę to idiotycznie u mnie wygląda. A na pewno każdorazowo śmieszy. W czujniku jakości powietrza miałem już inne oprogramowanie ale jednak wgrałem Suplę. Chciałem polskie...

Ja osobiście wolę jeździć po łatanym asfalcie niż średniowiecznym bruku. A asfalt można tak załatać, że będzie idealnie gładki...

Mogę liczyć na określenie czasu wprowadzenia kanału pomiarowego ogólnego przeznaczenia?
SOYER
Posty: 819
Rejestracja: śr sie 10, 2022 12:29 pm
Lokalizacja: Kryry

Nie, nikt Ci tego nie poda. Nowa polityka informacyjna forum już nie pozwala na podawanie nierealnych terminów realizacji następnych funkcjonalności.
Będą podawane tylko te prawdziwe.
😁
Awatar użytkownika
klew
Posty: 8184
Rejestracja: czw cze 27, 2019 12:16 pm
Lokalizacja: Wrocław

ALEX pisze: pn cze 05, 2023 6:02 am
Yepestis pisze: sob paź 15, 2022 7:06 pm
pzygmunt pisze: sob paź 15, 2022 6:49 pm Wprowadzenie wcześniej nowego tupu kanału to jak położyć asfalt, a później kanalizację.
Dobrze że nie trzymacie się tych typowo polskich standardów :D
Czy aby na pewno? Jasność czy jakość powietrza mierzona w stopniach Celsjusza? Trochę to idiotycznie u mnie wygląda. A na pewno każdorazowo śmieszy. W czujniku jakości powietrza miałem już inne oprogramowanie ale jednak wgrałem Suplę. Chciałem polskie...

Ja osobiście wolę jeździć po łatanym asfalcie niż średniowiecznym bruku. A asfalt można tak załatać, że będzie idealnie gładki...

Mogę liczyć na określenie czasu wprowadzenia kanału pomiarowego ogólnego przeznaczenia?
Myślę, że idiotyczne to by było, gdyby oficjalny kanał jasności w Supli był w stopniach celcjusza.

Natomiast tego co użytkownicy sami sobie robią - nie oceniam :D ;P

Odnośnie prac - powoli największe zaległości w apkach są już nadrabiane, więc pewnie niedługo temat KPOP ruszy do przodu. Terminu nikt nie poda, ale to pilny temat.
W pierwszej kolejności na pewno pojawią się powiadomienia push.
Widzimy się na Supla Offline Party vol. 2 :!:
Awatar użytkownika
myxhir
Posty: 359
Rejestracja: czw sty 07, 2021 12:16 pm
Lokalizacja: Skórzewo, Poznań

klew pisze: pn cze 05, 2023 9:15 am
ALEX pisze: pn cze 05, 2023 6:02 am
Yepestis pisze: sob paź 15, 2022 7:06 pm

Dobrze że nie trzymacie się tych typowo polskich standardów :D
Czy aby na pewno? Jasność czy jakość powietrza mierzona w stopniach Celsjusza? Trochę to idiotycznie u mnie wygląda. A na pewno każdorazowo śmieszy. W czujniku jakości powietrza miałem już inne oprogramowanie ale jednak wgrałem Suplę. Chciałem polskie...

Ja osobiście wolę jeździć po łatanym asfalcie niż średniowiecznym bruku. A asfalt można tak załatać, że będzie idealnie gładki...

Mogę liczyć na określenie czasu wprowadzenia kanału pomiarowego ogólnego przeznaczenia?
Myślę, że idiotyczne to by było, gdyby oficjalny kanał jasności w Supli był w stopniach celcjusza.

Natomiast tego co użytkownicy sami sobie robią - nie oceniam :D ;P

Odnośnie prac - powoli największe zaległości w apkach są już nadrabiane, więc pewnie niedługo temat KPOP ruszy do przodu. Terminu nikt nie poda, ale to pilny temat.
W pierwszej kolejności na pewno pojawią się powiadomienia push.
ja do jakosci powietrza uzywam samego kanalu wilgotnosci (wówczas nie pokazuje jednostek) i w podpisie sobie wpisuje ze to np % wartość. Bez problemu zimą miałem wartośc PM2.5 np 550% :)
Zablokowany

Wróć do „Zagadnienia ogólne”