Nowy Prośba o pomoc Wifi CFG

nebraska
Posty: 93
Rejestracja: czw gru 08, 2022 3:00 pm

Na początku chcę się przywitać. Miło się znaleźć w gronie Supli. Od dłuższego czasu czytam śledzę forum i nie było okazji założyć konta.
Hobbystycznie coś tam sobie programuję bardziej bazując na zródłach udało mi się parę rzeczy wrzucić na Suple. W bibliotece Supla device znalazłem przykład WebInterface, który daje możliwość wpisania danych na stronie i tu chciałem się zatrzymać.
Panowie zwracam się do Was z prośbą czy ktoś z Was posiada jakiś przykład programu jak to jest tam napisane chciałbym do owego programu dodać np 2 pola gdzie mógłbym sobie coś dopisać na stronie konfigu. Widziałem na githubie chyba klew jak się nie mylę jakieś przykłady, ale nie mogę się w tym połapać zeby sobie w programie cfg dodać jakieś pola.
Bym bardzo wdzięczny za przykład kodu.
Awatar użytkownika
klew
Posty: 8184
Rejestracja: czw cze 27, 2019 12:16 pm
Lokalizacja: Wrocław

Napisz proszę dokładnie jakie pola chcieliśmy chcesz dodać i do czego mają być używane
Widzimy się na Supla Offline Party vol. 2 :!:
nebraska
Posty: 93
Rejestracja: czw gru 08, 2022 3:00 pm

Witaj
Bawiłem się powiadomieniami i chciałbym do konfigu dodać dwa klucze żebym mógł z poziomu strony konfiguracji moc sobie wpisywać. Powiadomienia spr i fajnie działają z Supla mam na myśli telegram. Czy pomoglbys mi w tej sprawie? Bardzo bardzo będę wdzięczny.
nebraska
Posty: 93
Rejestracja: czw gru 08, 2022 3:00 pm

Nikt nie pomoże?
Awatar użytkownika
klew
Posty: 8184
Rejestracja: czw cze 27, 2019 12:16 pm
Lokalizacja: Wrocław

nebraska pisze: pt gru 09, 2022 10:19 pm Nikt nie pomoże?
Aktualnie nie ma przygotowanego "elementy HTML" do inputów tekstowych. Jest jedynie input na liczby ( https://github.com/SUPLA/supla-device/b ... ameter.cpp )

Dodam input tekstowy i wrzucę przykład jak tego używać, ale potrzebuję kilku dni, aby znaleźć trochę wolnego czasu na ten temat.
Widzimy się na Supla Offline Party vol. 2 :!:
nebraska
Posty: 93
Rejestracja: czw gru 08, 2022 3:00 pm

Ok dziękuję. Byłoby super jakby pojawił się przykład z opisem jak tego używać.
Zibi
Posty: 614
Rejestracja: śr lip 31, 2019 9:20 am
Lokalizacja: Białogard

To ja również dołączę się do tematu.
@klew jak byś działał przy configu faktycznie brakuje jakiegoś opisu i przykładu to może dodał byś do webinterface telegram żeby była możliwość wpisywania kluczy z poziomu strony i potem do Supla Device do przykładów?
Wstawiając ta linijkę w kodzie np po spełnieniu warunku użytkownik decydowałby kiedy ma przyjść powiadomienie.

Kod: Zaznacz cały

bot.sendMessage(chat_id, "powiadomienie");
Mam kod który działa to mogę podesłać na priv.
nebraska
Posty: 93
Rejestracja: czw gru 08, 2022 3:00 pm

klew pisze: pt gru 09, 2022 10:24 pm
nebraska pisze: pt gru 09, 2022 10:19 pm Nikt nie pomoże?
Aktualnie nie ma przygotowanego "elementy HTML" do inputów tekstowych. Jest jedynie input na liczby ( https://github.com/SUPLA/supla-device/b ... ameter.cpp )

Dodam input tekstowy i wrzucę przykład jak tego używać, ale potrzebuję kilku dni, aby znaleźć trochę wolnego czasu na ten temat.
@klew czy coś ruszyło w temacie?
Awatar użytkownika
klew
Posty: 8184
Rejestracja: czw cze 27, 2019 12:16 pm
Lokalizacja: Wrocław

nebraska pisze: wt gru 13, 2022 1:18 pm @klew czy coś ruszyło w temacie?
Jeśli dobrze pójdzie, to jutro "ruszy"
Widzimy się na Supla Offline Party vol. 2 :!:
nebraska
Posty: 93
Rejestracja: czw gru 08, 2022 3:00 pm

klew pisze: wt gru 13, 2022 2:13 pm
nebraska pisze: wt gru 13, 2022 1:18 pm @klew czy coś ruszyło w temacie?
Jeśli dobrze pójdzie, to jutro "ruszy"
Super.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Arduino IDE”