Wydanie v23.05

Awatar użytkownika
fracz
Posty: 2256
Rejestracja: pt paź 28, 2016 10:56 pm
Lokalizacja: Kraków

Dockery zostały wydane. Możecie więc już sprawdzać także czy wszystko na Waszych sprzętach też działa ;-)
pablo5
Posty: 32
Rejestracja: ndz wrz 20, 2020 8:56 pm

pzygmunt pisze: śr maja 31, 2023 10:46 am Możesz odpalić tam "Web Developer Tools" i poobserwować czy na konsolę nie lecą jakieś błędy ?
Taki zrzut zrobiłem:
Załączniki
wykresy.png
wykresy.png (89.71 KiB) Przejrzano 497 razy
Awatar użytkownika
fracz
Posty: 2256
Rejestracja: pt paź 28, 2016 10:56 pm
Lokalizacja: Kraków

Dzięki!

Czy w firefoxie masz jakieś specyficzne ustawienia prywatności, np. wyłączoną historię, tryb incognito itp?
pablo5
Posty: 32
Rejestracja: ndz wrz 20, 2020 8:56 pm

Nie pomyślałem o tym, ale dokładnie tak jest - firefox jest w trybie prywatnym i nie zapisuje historii.
Awatar użytkownika
fracz
Posty: 2256
Rejestracja: pt paź 28, 2016 10:56 pm
Lokalizacja: Kraków

Powinien się wyświetlić komunikat na ten temat, coś tutaj nie zadziałało. Sprawdzamy
Awatar użytkownika
lukfud
Posty: 2091
Rejestracja: czw lis 23, 2017 11:33 pm
Lokalizacja: Warszawa

fracz pisze: śr maja 31, 2023 11:49 am Dockery zostały wydane. Możecie więc już sprawdzać także czy wszystko na Waszych sprzętach też działa ;-)
dzięki za kolejny update ;)
Jak mogę to naprawić?

Kod: Zaznacz cały

Starting SUPLA containers
WARN[0000] mount of type `volume` should not define `bind` option 
[+] Running 1/2
[+] Running 3/3pla-db     Created                                                                                                0.0s
 ⠿ Container supla-db      Started                                                                                               2.6s
 ⠿ Container supla-cloud   Started                                                                                               3.6s
 ⠿ Container supla-server  Started                                                                                               3.2s
SUPLA containers has been started.
https://www.facebook.com/groups/supladiy/
Awatar użytkownika
YoMan
Posty: 2250
Rejestracja: czw kwie 30, 2020 5:18 pm
Lokalizacja: Częstochowa

Nie wiem czy ten problem występował w poprzedniej wersji ale nie zauważyłem (może nie używałem, nie pamietam).
Bardzo trudno ustawić wartość dodaną licznika energii jeżeli chcemy dodać wartości dziesiętne. Po kliknięciu na kropkę wartość w liczbach całkowitych się zeruje. Trzeba przy zerze klikać kropkę, wpisać wartości dziesiętne i dopiero przejść na wartości całkowite i dopisać wartości całych kWh.
Telefon: Samsung A71
System: Android 13
Nakladka: OneUI 5.1
Przegladarka: Chrome 113.0.5672.xxx
YoMan
________________________________________
Wziąłem udział w Supla Offline Party 2023 ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nowości”