Aplikacja na zegarek z Wear OS

Masz pomysł na funkcjonalność lub koncepcję na rozwój projektu. Opisz wszystko tutaj.
szamot210@interia.pl
Posty: 8
Rejestracja: pt mar 27, 2020 8:06 pm

U mnie wszystko działa jak należy, dzięki za opis. U mnie Olisto działa ale tak jak pisałem ja mam Gear S3 i tam jest Tizen, a Galaxy Watch4 to już Wear OS to może być inaczej.
Edit: oczywiście linki z SUPLA scripts też działają :)
Krzysztof-KP
Posty: 65
Rejestracja: ndz sty 05, 2020 1:18 pm

A może są jakieś inne aplikacje o podobnej funkcjonalności, wykorzystujące linki bezpośrednie, które działałyby na Androidzie Zegarkowym - Samsunga Galaxy Watch 4?
Jest do wyboru oczywiście IFTTT, Tuya, Home Assistant, Domoticz itd.
Niestety - Supli oraz Olisto nie ma na liście do możliwości zainstalowania.
lesheq@wp.pl
Posty: 49
Rejestracja: ndz gru 01, 2019 8:01 pm

Ja nie niestety nie pomogę. Nie znam innych podobnych aplikacji.
___________________________________________________________________________________________________
nie jestem elektrykiem, automatykiem ani informatykiem... chwileczkę, co ja tu właściwie robię :shock: ???
Awatar użytkownika
YoMan
Posty: 2210
Rejestracja: czw kwie 30, 2020 5:18 pm
Lokalizacja: Częstochowa

zainstalowałem olisto na Samsung Gear S3 i w aplikacji zegarkowej mam "buttony" i działają natomiast nie ma ich na widżecie. Mieliście taki problem? Ktoś rozwiązał?
YoMan
________________________________________
Wziąłem udział w Supla Offline Party 2023 ;)
szamot210@interia.pl
Posty: 8
Rejestracja: pt mar 27, 2020 8:06 pm

Mam ten sam problem, na widżecie brak przycisków - pewnie coś jest skopane. Poradziłem sobie z tym tak, że jest możliwość w zegarku ustawienia akcji dla 2 krotnego wciśnięcia przycisku Ekranu Startowego - i ustawiłem że ma uruchamiać Olisto Now. Wiec jak wcisnę szybko 2 x ten przycisk to mam od razu Olisto i działa natychmiastowo, równie wygodne co przekręcenie pierścienia :) Żonie też zainstalowałem i korzystamy głównie przy zamykaniu i otwieraniu bram :)
szamot210@interia.pl
Posty: 8
Rejestracja: pt mar 27, 2020 8:06 pm

Ewentualnie jest jeszcze taki widżet z skrótami do aplikacji i te skróty można dowolnie edytować, więc można ustawić an jednym z nich Olisto - wtedy masz przekręcenie pierścienia i dodatkowo kliknięcie w skrót Olisto - trochę mniej wygodne
Awatar użytkownika
YoMan
Posty: 2210
Rejestracja: czw kwie 30, 2020 5:18 pm
Lokalizacja: Częstochowa

szamot210@interia.pl pisze: pt mar 04, 2022 1:36 pm Mam ten sam problem, na widżecie brak przycisków - pewnie coś jest skopane. Poradziłem sobie z tym tak, że jest możliwość w zegarku ustawienia akcji dla 2 krotnego wciśnięcia przycisku Ekranu Startowego - i ustawiłem że ma uruchamiać Olisto Now. Wiec jak wcisnę szybko 2 x ten przycisk to mam od razu Olisto i działa natychmiastowo, równie wygodne co przekręcenie pierścienia :) Żonie też zainstalowałem i korzystamy głównie przy zamykaniu i otwieraniu bram :)
dzięki za podpowiedź
YoMan
________________________________________
Wziąłem udział w Supla Offline Party 2023 ;)
nesiasps
Posty: 14
Rejestracja: pn sie 01, 2022 12:37 pm

A planowana jest Supla na wear OS?
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18207
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Nie jest planowana ale jest planowana integracja z SmartThings
iborkim
Posty: 76
Rejestracja: sob cze 11, 2016 10:59 am

I to jest już to na co warto poczekać :)
Wziąłem udział w Supla Offline Party 2023
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomysły i koncepcje”