v2.3.81 - Widżety

User avatar
klew
Posts: 8357
Joined: Thu Jun 27, 2019 12:16 pm
Location: Wrocław

Post

Widgety są przygotowane pod ciemny tryb, ale ikonek jeszcze nie ma. Jak się pojawią to będzie to lepiej wyglądać. Co do siatki i geometrii, to co kto lubi ;)
Widzimy się na Supla Offline Party vol. 2 :!:
User avatar
Duch__
Posts: 1785
Joined: Wed Aug 24, 2016 7:26 pm
Location: Opole

Post

klew wrote: Sat Jul 02, 2022 8:14 pm
Duch__ wrote: Sat Jul 02, 2022 7:48 pm Rozumiem że dalej nie ma wizualizacji stanu otwarcia / zamknięcia?
"Dalej"? W jakim sensie? To jest pierwszą wersja apki, gdzie pojawiła się opcja sterowania bramami z widgetu. Nie pokazują one stanu bramy i robią to po raz pierwszy :p
Dla mnie z racji pracy w branży SEZ (Systemy Elektronicznych Zabezpieczeń), widżet który można wdusić bez jakiejkolwiek autoryzacji (PIN, hasło, odcisk palca), nie ma prawa być użytkowany, w szczególności w sytuacji jak nie ma informacji zwrotnej że brama została otwarta. Omyłkowy palec i dom / garaż otwarty. Podziękuję.
Image
User avatar
klew
Posts: 8357
Joined: Thu Jun 27, 2019 12:16 pm
Location: Wrocław

Post

Duch__ wrote: Sun Jul 03, 2022 6:28 pm
klew wrote: Sat Jul 02, 2022 8:14 pm
Duch__ wrote: Sat Jul 02, 2022 7:48 pm Rozumiem że dalej nie ma wizualizacji stanu otwarcia / zamknięcia?
"Dalej"? W jakim sensie? To jest pierwszą wersja apki, gdzie pojawiła się opcja sterowania bramami z widgetu. Nie pokazują one stanu bramy i robią to po raz pierwszy :p
Dla mnie z racji pracy w branży SEZ (Systemy Elektronicznych Zabezpieczeń), widżet który można wdusić bez jakiejkolwiek autoryzacji (PIN, hasło, odcisk palca), nie ma prawa być użytkowany, w szczególności w sytuacji jak nie ma informacji zwrotnej że brama została otwarta. Omyłkowy palec i dom / garaż otwarty. Podziękuję.
Cała idea widgetu polega na tym aby szybko coś kliknąć bez otwierania aplikacji.
Na szczęście nikt nikogo do niczego nie zmusza. Każdy sobie ustawi co chce, lub nie.
Widzimy się na Supla Offline Party vol. 2 :!:
zuchnet
Posts: 96
Joined: Tue Jul 06, 2021 8:05 am
Location: Lubartów

Post

Fajna sprawa te widzety !
W przypadku kiedy w apce mamy kilkanaście pozycji otworzenie bramy wjazdowej i zarazem zapalenie oświetlenia w domu odbywa się niemalże natychmiast bez biegania po aplikacji.
2 x SBW-02,
2 x MEW-01
2 x ROW-01
4 x PNW-01
User avatar
QLQ
Posts: 2279
Joined: Sun Sep 03, 2017 9:13 am
Location: Koszalin

Post

klew wrote: Sun Jul 03, 2022 6:27 pm Widgety są przygotowane pod ciemny tryb, ale ikonek jeszcze nie ma. Jak się pojawią to będzie to lepiej wyglądać. Co do siatki i geometrii, to co kto lubi ;)
Ok. Wszystko jasne.
jak coś nie działa to włącz zasilanie.....
User avatar
pzygmunt
Posts: 18356
Joined: Tue Jan 19, 2016 9:26 am
Location: Paczków

Post

Na Google Drive dostępna jest kolejna wersja, która uzupełnia widżety jednoprzyciskowe o rolety i oświetlenie/zasilanie.
Zapraszam do testów.
bigthomas
Posts: 234
Joined: Mon Aug 12, 2019 3:35 pm

Post

Czy będzie również możliwe sterowanie grupą kanałów przez widżet?
robertklepacki94
Posts: 962
Joined: Thu Sep 02, 2021 1:06 pm

Post

Nie weim czy tylko u mnie jest taki problem ale na widżecie jedno przyciskowym nie mam do wyboru żadnego innego kanały, usilnie pokazuje się tylko ,,Brama" i po rozwinięciu listy nie ma innych kanałów.
Samsung M12 Android 11
Wziąłem udział w Supla Offline Party 2023
SOYER
Posts: 831
Joined: Wed Aug 10, 2022 12:29 pm
Location: Kryry

Post

Cześć, tak jak pisałem w innym temacie, oficjalinie wnoszę o widgety pokazujące stan przekaźnika, bez możliwości sterowania nim :) .
User avatar
Goral64
Posts: 3135
Joined: Fri Dec 27, 2019 6:22 pm
Location: Żerniki Wrocławskie

Post

SOYER wrote: Tue Aug 16, 2022 9:59 am Cześć, tak jak pisałem w innym temacie, oficjalinie wnoszę o widgety pokazujące stan przekaźnika, bez możliwości sterowania nim :) .
O ile dobrze pamiętam, to gdzieś jest na forum sposób jak to osiągnąć za pomocą linków bezpośrednich...
Widzimy się na Supla Offline Party Season 2 :D

Image

Return to “Android”