v2.3.81 - Widżety

Awatar użytkownika
klew
Posty: 8184
Rejestracja: czw cze 27, 2019 12:16 pm
Lokalizacja: Wrocław

Widgety są przygotowane pod ciemny tryb, ale ikonek jeszcze nie ma. Jak się pojawią to będzie to lepiej wyglądać. Co do siatki i geometrii, to co kto lubi ;)
Widzimy się na Supla Offline Party vol. 2 :!:
Awatar użytkownika
Duch__
Posty: 1779
Rejestracja: śr sie 24, 2016 7:26 pm
Lokalizacja: Opole

klew pisze: sob lip 02, 2022 8:14 pm
Duch__ pisze: sob lip 02, 2022 7:48 pm Rozumiem że dalej nie ma wizualizacji stanu otwarcia / zamknięcia?
"Dalej"? W jakim sensie? To jest pierwszą wersja apki, gdzie pojawiła się opcja sterowania bramami z widgetu. Nie pokazują one stanu bramy i robią to po raz pierwszy :p
Dla mnie z racji pracy w branży SEZ (Systemy Elektronicznych Zabezpieczeń), widżet który można wdusić bez jakiejkolwiek autoryzacji (PIN, hasło, odcisk palca), nie ma prawa być użytkowany, w szczególności w sytuacji jak nie ma informacji zwrotnej że brama została otwarta. Omyłkowy palec i dom / garaż otwarty. Podziękuję.
Obrazek
Awatar użytkownika
klew
Posty: 8184
Rejestracja: czw cze 27, 2019 12:16 pm
Lokalizacja: Wrocław

Duch__ pisze: ndz lip 03, 2022 6:28 pm
klew pisze: sob lip 02, 2022 8:14 pm
Duch__ pisze: sob lip 02, 2022 7:48 pm Rozumiem że dalej nie ma wizualizacji stanu otwarcia / zamknięcia?
"Dalej"? W jakim sensie? To jest pierwszą wersja apki, gdzie pojawiła się opcja sterowania bramami z widgetu. Nie pokazują one stanu bramy i robią to po raz pierwszy :p
Dla mnie z racji pracy w branży SEZ (Systemy Elektronicznych Zabezpieczeń), widżet który można wdusić bez jakiejkolwiek autoryzacji (PIN, hasło, odcisk palca), nie ma prawa być użytkowany, w szczególności w sytuacji jak nie ma informacji zwrotnej że brama została otwarta. Omyłkowy palec i dom / garaż otwarty. Podziękuję.
Cała idea widgetu polega na tym aby szybko coś kliknąć bez otwierania aplikacji.
Na szczęście nikt nikogo do niczego nie zmusza. Każdy sobie ustawi co chce, lub nie.
Widzimy się na Supla Offline Party vol. 2 :!:
zuchnet
Posty: 96
Rejestracja: wt lip 06, 2021 8:05 am
Lokalizacja: Lubartów

Fajna sprawa te widzety !
W przypadku kiedy w apce mamy kilkanaście pozycji otworzenie bramy wjazdowej i zarazem zapalenie oświetlenia w domu odbywa się niemalże natychmiast bez biegania po aplikacji.
2 x SBW-02,
2 x MEW-01
2 x ROW-01
4 x PNW-01
Awatar użytkownika
QLQ
Posty: 2276
Rejestracja: ndz wrz 03, 2017 9:13 am
Lokalizacja: Koszalin

klew pisze: ndz lip 03, 2022 6:27 pm Widgety są przygotowane pod ciemny tryb, ale ikonek jeszcze nie ma. Jak się pojawią to będzie to lepiej wyglądać. Co do siatki i geometrii, to co kto lubi ;)
Ok. Wszystko jasne.
jak coś nie działa to włącz zasilanie.....
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18280
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Na Google Drive dostępna jest kolejna wersja, która uzupełnia widżety jednoprzyciskowe o rolety i oświetlenie/zasilanie.
Zapraszam do testów.
bigthomas
Posty: 234
Rejestracja: pn sie 12, 2019 3:35 pm

Czy będzie również możliwe sterowanie grupą kanałów przez widżet?
robertklepacki94
Posty: 941
Rejestracja: czw wrz 02, 2021 1:06 pm

Nie weim czy tylko u mnie jest taki problem ale na widżecie jedno przyciskowym nie mam do wyboru żadnego innego kanały, usilnie pokazuje się tylko ,,Brama" i po rozwinięciu listy nie ma innych kanałów.
Samsung M12 Android 11
Wziąłem udział w Supla Offline Party 2023
SOYER
Posty: 819
Rejestracja: śr sie 10, 2022 12:29 pm
Lokalizacja: Kryry

Cześć, tak jak pisałem w innym temacie, oficjalinie wnoszę o widgety pokazujące stan przekaźnika, bez możliwości sterowania nim :) .
Awatar użytkownika
Goral64
Posty: 3131
Rejestracja: pt gru 27, 2019 6:22 pm
Lokalizacja: Żerniki Wrocławskie
Kontakt:

SOYER pisze: wt sie 16, 2022 9:59 am Cześć, tak jak pisałem w innym temacie, oficjalinie wnoszę o widgety pokazujące stan przekaźnika, bez możliwości sterowania nim :) .
O ile dobrze pamiętam, to gdzieś jest na forum sposób jak to osiągnąć za pomocą linków bezpośrednich...
Widzimy się na Supla Offline Party Season 2 :D

Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Android”