Zlecę wykonanie usługi instalacji HA

piosurf
Posty: 3
Rejestracja: śr wrz 11, 2019 10:57 am

Cześć,
Nie mam głowy do zagłębiania się w szczegóły instalacji HA i integracji z pozostałymi aplikacjami dlatego też zlecę stworzenie panelu sterowania na bazie istniejących urządzeń.
Od kilku lat interesuję się smart home i z powodzeniem użytkuję w dwóch domach urządzenia Supla (poprzez zewnętrzny serwer Supli). Aktualnie chciałbym lekko rozszerzyć możliwości / a przede wszystkim wizualizację czy sterowanie poszczególnymi urządzeniami.
W domu jest siec Wi-Fi, brak serwera do Supli.

W końcowym etapie chciałbym osiągnąć niniejszy cel: wiszący ekran dotykowy w przedpokoju (posiadam tablet) gdzie są dostępne następujące funkcje:
- sterowanie Supla
- podgląd na kamery - główna patrząca na bramkę oraz inne z innych obiektów (aktualnie wszystkie są podpięte pod 1 aplikację)
- widok Google Maps z najbliższej okolicy (korki)
- pogoda - min. 1 lokalizacja a najchętniej 3
- sterowanie piecem Viesmann
- podgląd na domowe instalacje fotowoltaiczne 1 x inwerter Fronius + 1 x Huawei
- dodanie widgetu z prezentacją wewnętrznych czujników temperatury Tuya oraz czujników zewnętrznych (tu proszę o doradzenie odpowiednich urządzeń)

Domyślam się, że konieczny jest zakup odpowiedniego serwera i nie widzę w tym problemu.

Chciałbym aby usługa została wykonana kompleksowo wraz z zakupem i konfiguracją odpowiednich urządzeń, moim zadaniem powinno być jedynie zalogowanie się do odpowiednich aplikacji.

Chętnych proszę o przedstawienie oferty.
Lokalizacja - okolice Pruszcza Gdańskiego.
arkadp
Posty: 72
Rejestracja: czw maja 20, 2021 11:27 am

HA to rozwiązanie open i szukanie kogoś z prośbą o uruchomienie to szczał w kolano....

Postawienie HA to jedno, ale serwisowanie i korygowanie po aktualizacjach to druga sprawa.
HA to bardziej pasja,hobby a nie gotowe rozwiązanie i lekarstwo na wszystko.
Wiem co mówię bo bawię się tym już 2 lata i ciągle coś przestaje działać,wchodzi coś nowego etc.
amplif3r
Posty: 15
Rejestracja: ndz sie 28, 2022 8:09 pm

Witam,
Zajmuje się komercyjnie konfiguracją i instalacją HA. Mam w tym 2 lata doświadczenia i kilkudziesięciu zadowolonych klientów. Świadczę usługi zdalnego wsparcia i szkolenia (w formie zdalnych konsultacji z udostępnieniem online instancji klienta - pokazuję co robię i tłumaczę krok po kroku)
Moje komputery z HA sprzedaję na allegro.
Integrację z Supla robię na 3 sposoby, więc dla każdego znajdę to co dobre ;)
Moją ofertę znajdziecie tu:
https://allegro.pl/uzytkownik/amplifi3r
Zapraszam do kontaktu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogłoszenia / Giełda / Zlecenia”