Ubiquiti supla

Awatar użytkownika
klew
Posty: 8184
Rejestracja: czw cze 27, 2019 12:16 pm
Lokalizacja: Wrocław

Goral64 pisze: pt lip 01, 2022 7:28 am Ja też tak robiłem, dopóki nie dostałem rady aby z AP zostać na najnowszych wersjach 4.x bo wtedy jest najmniej problemów.
No ale może faktycznie najnowsze aktualizacje są bardziej stabilne.
Tam na wersjach 5.x były różne probelmy. Od kiedy wskoczyły na 6.x to u mnie wszystko zaczęło dobrze działać.
Aktualnie mam 6.0.19 na obu AP, ale widzę, że pojawiło się 6.0.21, więc pewnie w nocy zrobię update ;)

Jako zawodowy programista, nigdy nie rozumiałem rad w stylu "zostań na starszym sofcie" :P
Widzimy się na Supla Offline Party vol. 2 :!:
Awatar użytkownika
Goral64
Posty: 3131
Rejestracja: pt gru 27, 2019 6:22 pm
Lokalizacja: Żerniki Wrocławskie
Kontakt:

klew pisze: pt lip 01, 2022 8:18 am Jako zawodowy programista, nigdy nie rozumiałem rad w stylu "zostań na starszym sofcie" :P
He, he, a jednak jako zawodowy programista uważam, że w wielu przypadkach to ma sens :D Czasem lepsze jest wrogiem dobrego :D
Widzimy się na Supla Offline Party Season 2 :D

Obrazek
Awatar użytkownika
klimasstudio
Posty: 1114
Rejestracja: śr sie 28, 2019 9:35 pm
Lokalizacja: localhost
Kontakt:

Ja mam nanoHD i mi znika urządzenie z kontrolera i musze po SSH wejść na APka i wydac polecenie set-inform. Jednak mimo tego że AP zniknie to wszystko działa. Czasem nie moge wejść na strony konfiguracyjne samoróbek SUPLI i wtedy z zewnatrz przez WireGuard wchodzę. Do dziś tego nie rozkminiłem. Czasem trzeba spróbować restart do fabryki bo coś gdzieś się dławi itp.
Więc chodź OSUPLUJE Ci dom :mrgreen:

Druk 3D - > https://klimastech.eu.org/druk-3d
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomoc”