SBW-02 - sterowanie poprzez Google home

dolar16
Posty: 2
Rejestracja: śr cze 29, 2022 7:19 am

Czy istnieje jakikolwiek sposób aby sterować SBW-02 z panelu Google home? Chodzi tylko o akcję otwórz/zamknij.poświęciłem masę czasu na szukanie obejść, kombinowałem z linkami bezpośrednimi, z iftt, oraz na wwzytskie inne sposoby.
Niestety nie udało mi sie dodac tak prostej czynności jak otwieranie i zamykanie bramy poprzez SBW-02 po naciśnieciu przycisku w google home, dodam że komendą głosowa aktywuję akcje w sbw-02, tyle tylko że zależy mi na wyzwalaniu akcji nie przez komendę głosową a poprzez nacisnięcie przycisku w panelu google home.
Ma ktoś jakiś pomysł jak to obejść?
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18284
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Googel Home pozwala tylko na sterowanie głosowe jeśli chodzi o otwieranie/zamykanie bramy. Na chwilę obecną w aplikacji od Google nie ma możliwości sterowania ręcznego.

Aby sterowanie głosowe działało poprawnie należy posiadać poprawnie działający czujnik otwarcia.
Instrukcji integracji z GH dostępna pod adresem https://drive.google.com/file/u/1/d/1IF ... TNfoJ/view
Awatar użytkownika
klew
Posty: 8184
Rejestracja: czw cze 27, 2019 12:16 pm
Lokalizacja: Wrocław

Kontaktuj się z Google i zgłaszaj im, że chciałbyś mieć taką funckję dla bram.

Ostatnio była spora aktualizacjia interfejsu w apce Google Home. Dodali interfejs do sterowania roletami (wcześniej też się nie dało), więc jest nadzieja, że bramy też się kiedyś pojawią.
Widzimy się na Supla Offline Party vol. 2 :!:
kris.gie
Posty: 361
Rejestracja: czw kwie 28, 2016 4:24 pm
Lokalizacja: Katowice

Możesz za pomocą Action Blocks od Googla zrobić w komórce skrót do otwierania bramy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „ZAMEL SBW-02”