Supla do sterowania gniazdkiem 2000W

tomm
Posty: 2
Rejestracja: śr cze 29, 2022 8:18 am

Dzien dobry,

Czy znajdę tutaj rozwiązanie na moje potrzeby? Potrzebuje gniazdka lub listwy która mogę sterować przez Suple, potrzebuje rozwiązania na odbiorniki do 2000W max.

Wiem że sa listwy zasilające innych producentów ale wolał bym to wykonać na Supla.

Pozdrawiam
Tom
djack2017
Posty: 686
Rejestracja: pn lis 27, 2017 7:36 am
Kontakt:

tomm pisze: śr cze 29, 2022 8:23 am Dzien dobry,

Czy znajdę tutaj rozwiązanie na moje potrzeby? Potrzebuje gniazdka lub listwy która mogę sterować przez Suple, potrzebuje rozwiązania na odbiorniki do 2000W max.

Wiem że sa listwy zasilające innych producentów ale wolał bym to wykonać na Supla.

Pozdrawiam
Tom
Shelly, Sonoff POW R2, Blitzwolf BW-SHP6, Blitzwolf BW-SHP8, Gosund SP111, listwy też są ale nie pamiętam typów. Te są z pomiarem obciążenia.
Poza tym prawie wszystkie typy Sonoff (np. mini)
Jest tego na tym forum duży wybór. Musiałbys napisać co właściwie chcesz osiągnąć,
__________________________________________________________
Specjalizowane oprogramowanie do sterowników Sonoff, Gosund, Blitzwolf, Shelly i innych:
https://djack.com.pl/modules.php?name=Downloads&d_op=viewdownload&cid=54
tomm
Posty: 2
Rejestracja: śr cze 29, 2022 8:18 am

Potrzebuje listwę do podłaczenia sprzętu audio sporej mocy więc celuję w 16A. Dzięki za podpowiedź z Sonoff, Shelly - czy dobrze rozumiem że wybierając coś z Twojej listy, będzie to integrowalne z aplikacja Supla?
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18277
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

ROW-16A
djack2017
Posty: 686
Rejestracja: pn lis 27, 2017 7:36 am
Kontakt:

tomm pisze: śr cze 29, 2022 12:31 pm Potrzebuje listwę do podłaczenia sprzętu audio sporej mocy więc celuję w 16A. Dzięki za podpowiedź z Sonoff, Shelly - czy dobrze rozumiem że wybierając coś z Twojej listy, będzie to integrowalne z aplikacja Supla?
Wymienione sterowniki mają zainstalowany swój fabryczny software, niedziałający z serwerem SUPLA. Tak więc kupując jakiś sterownik, jeśli sprzedawca nie oferuje wgrania oprogramowania dla systemu SUPLA, trzeba zrobić to samemu. Pobrać konkretny firmware dla danego sterownika i go wgrać. Ew. ktoś z forum może Cię wspomóc.
Dla sterownika Sonoff POW R2 jedna z firm sprzedaje go z oprogramowaniem dla SUPLA.
Poza tym firma ZAMEL oferuje gotowe sterowniki dla SUPLI.
__________________________________________________________
Specjalizowane oprogramowanie do sterowników Sonoff, Gosund, Blitzwolf, Shelly i innych:
https://djack.com.pl/modules.php?name=Downloads&d_op=viewdownload&cid=54
Awatar użytkownika
Duch__
Posty: 1779
Rejestracja: śr sie 24, 2016 7:26 pm
Lokalizacja: Opole

Dowolny mały moduł np. ROW sterujący przekaźnikiem dużej mocy, a dopiero za przekaźnikiem obciążenie.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprzęt”