v22.07

Awatar użytkownika
Arghatell
Posty: 121
Rejestracja: czw cze 11, 2020 10:39 pm

pzygmunt pisze: wt sie 02, 2022 12:18 pm To o czym teraz piszesz to problem harmonogramów w skryptach. To rozwiązanie tego problemu jeszcze czekamy.
Chyba wszystko ok, bo po 22:21 skrypty ruszyły i banglają :) Uff... Już zacząłem kombinować z cronem (jakiś darmowy) bo nie wiedziałem kiedy skrypty ruszą :) Czyli mogę spokojnie iść spać :D
mmiikk
Posty: 439
Rejestracja: pn sie 06, 2018 1:27 pm

Będą w scenach instrukcje warunkowe? Bo teraz chyba nie ma(?)
Safrad
Posty: 71
Rejestracja: pn gru 20, 2021 1:28 pm

mmiikk pisze: wt sie 02, 2022 8:58 pm Będą w scenach instrukcje warunkowe? Bo teraz chyba nie ma(?)
viewtopic.php?p=127142#p127142
pykaman
Posty: 127
Rejestracja: śr maja 31, 2017 12:55 pm

Czy opóźnienie akcji o ileś minut liczone jest od początku wykonania sceny czy od ostatniego wykonywanego opóźnienia? Czy jak mam scenę w której włączanych jest kilka kanałów jeden po drugim (nawadnianie) to czy jak w skryptach muszę dodawać czas pracy każdego spryskiwacza żeby ustawić włączenie następnego czy wystarczy ustawić czas tego ostatniego?
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18277
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Opóźnienia liczone są od wykonania akcji poprzedzającej.
Awatar użytkownika
YoMan
Posty: 2250
Rejestracja: czw kwie 30, 2020 5:18 pm
Lokalizacja: Częstochowa

Czy jest jakaś możliwość na tą chwilę wywołania sceny z czujki ruchu?
To samo pytanie dot. skryptów?

Czy też czekamy na kolejne upgrade'y?
YoMan
________________________________________
Wziąłem udział w Supla Offline Party 2023 ;)
Awatar użytkownika
QLQ
Posty: 2276
Rejestracja: ndz wrz 03, 2017 9:13 am
Lokalizacja: Koszalin

@pzygmunt nie ma możliwości wybrania lokalizacji dla sceny przed zapisaniem jej.
https://drive.google.com/file/d/1mhmo ... =drivesdk
jak coś nie działa to włącz zasilanie.....
Awatar użytkownika
Duch__
Posty: 1779
Rejestracja: śr sie 24, 2016 7:26 pm
Lokalizacja: Opole

QLQ pisze: śr sie 03, 2022 3:50 pm @pzygmunt nie ma możliwości wybrania lokalizacji dla sceny przed zapisaniem jej.
https://drive.google.com/file/d/1mhmo ... =drivesdk
Potwierdzam
Obrazek
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18277
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Wybór lokalizacji będzie zmieniony. Teraz można w ogóle nie wybrać, a w rzeczywistości ma być to obowiązkowe.
Awatar użytkownika
Arghatell
Posty: 121
Rejestracja: czw cze 11, 2020 10:39 pm

pzygmunt pisze: śr sie 03, 2022 7:37 pm Wybór lokalizacji będzie zmieniony. Teraz można w ogóle nie wybrać, a w rzeczywistości ma być to obowiązkowe.
Tak tylko dopytam, kogo pytać o aktualizację apki na telefon? W wersji 22.07 pojawiła się długo przeze mnie wyczekiwana opcja wykresu wilgotności (mam na tym kanale woltomierz) i chwała i cześć za to bo akurat jest mi to bardzo potrzebne :) Brakuje mi teraz jeszcze w apce, żeby to podglądać tak jak historię temperatury. Kogo dusić, żeby zaimplementował to w app?

Co do wymuszenia obowiązku wyboru lokalizacji, to kiedyś dawno zrobiłem sobie niechcąco dwie takie same i mam bajzel. Będę musiał to kiedyś poprawić ale wiąże się to z nowym ID dla elementów i trzeba będzie poprawiać później wszystkie skrypty :/ Nocusz, skoro obowiązek to się podporządkuję :)
Zablokowany

Wróć do „Nowości”