v22.07

Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18284
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

W apce masz historię temperatury i wilgotności. Przesuń palcem w lewo.
Awatar użytkownika
Arghatell
Posty: 121
Rejestracja: czw cze 11, 2020 10:39 pm

pzygmunt pisze: śr sie 03, 2022 8:27 pm W apce masz historię temperatury i wilgotności. Przesuń palcem w lewo.
:) Nienie, nie tak łatwo. Mam osobno wilgotność(woltomierz), bez temperatury. Temperaturę mam też na innych kanałach, też osobno.
https://www.fotosik.pl/zdjecie/39c011437031f651
Awatar użytkownika
Arghatell
Posty: 121
Rejestracja: czw cze 11, 2020 10:39 pm

No wiem, tak było kiedyś nawet zainstalowałem sobie na PC apkę "Visplore". Drażniło mnie nawet, że nie mogłem skasować starej historii(error) na cloud i musiałem sciągać zawsze wszystko, a później dzielić, żeby się dokopać do ostatniego tygodnia w ładnej grafice/skala. W obecnej wersji cloud jest już dostępny wykres i chwalę. Nie mam tego w smartfonie i pytam kogo dręczyć, żeby to było w smartfonie :)
Awatar użytkownika
Arghatell
Posty: 121
Rejestracja: czw cze 11, 2020 10:39 pm

Tutaj może lepiej złapiesz problem, o którym pisałem.
viewtopic.php?t=10434
Yepestis
Posty: 605
Rejestracja: pn wrz 24, 2018 6:08 pm
Lokalizacja: Wrocław

Arghatell pisze: śr sie 03, 2022 9:27 pm
pzygmunt pisze: śr sie 03, 2022 8:27 pm W apce masz historię temperatury i wilgotności. Przesuń palcem w lewo.
:) Nienie, nie tak łatwo. Mam osobno wilgotność(woltomierz), bez temperatury. Temperaturę mam też na innych kanałach, też osobno.
https://www.fotosik.pl/zdjecie/39c011437031f651
Może przy okazji uda się dorobić historie do kanału ciśnienia?
Sebek74
Posty: 54
Rejestracja: śr gru 23, 2020 1:23 pm

Coś nie bangla czasami przy edytowaniu AT ze scenami. Nie pojawia się przycisk zapisz lub po zapisie ustawienie jest kasowane.

Jak wywołać błąd:
* mam pusty AT na przytrzymanie przycisku rolety (pozostałe AT mam ustalone poza x1)
* wybieram scenę - przycisk zapisz się nie pokazuje (a powinien)
* wybieram inną scenę - przycisk zapis się już pokazuje
* robię zapisz - AT jest z powrotem pusty (a nie powinien)

Pozdrawiam
Sebek-74
7xSRW-02m, 4xROW-02, 1xROW-01
DIY MCP/I2C: 8 rolet + 16 świateł + 2xDS18B20
Satel Integra WRL-128 + obsługa prostej automatyki przez przekaźniki F&F
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18284
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Zgłoszenie przyjęte
wsosniak
Posty: 718
Rejestracja: sob cze 02, 2018 8:02 am

Sebek74 pisze: czw sie 04, 2022 2:02 pm Coś nie bangla czasami przy edytowaniu AT ze scenami. Nie pojawia się przycisk zapisz lub po zapisie ustawienie jest kasowane.

Jak wywołać błąd:
* mam pusty AT na przytrzymanie przycisku rolety (pozostałe AT mam ustalone poza x1)
* wybieram scenę - przycisk zapisz się nie pokazuje (a powinien)
* wybieram inną scenę - przycisk zapis się już pokazuje
* robię zapisz - AT jest z powrotem pusty (a nie powinien)

Pozdrawiam
Jak wybierzesz scenę to trzeba jeszcze kliknąć na akcje jaką chcesz wykonać na scenie ( są 3 do wyboru ) i wtedy ZAPISZ się pokazuje
wsosniak
Posty: 718
Rejestracja: sob cze 02, 2018 8:02 am

A tak przy okazji : mam już potworzone kilkanaście scen w cloud i na razie 0 problemów - @pzygmunt , podziękowania dla całego zespołu !. Z racji tego ze to tak fajnie / szybko chodzi z AT , to przeniosłem nawet te sceny z supla script , które miały warunki (zrezygnowałem z nich )…… stabilność i szybkość działania przeważyła ze zrezygnowałem z tych warunków (przynajmniej na razie)🙂

Zostało mi jeszcze kilka scen gdzie nie mogę zrezygnować z warunków i mam je dalej w suplaScript, i czekam cierpliwie na ich implementacje w cloud (np żeby się dało taki prosty warunek/scenę zrobić : o zachodzie słońca zapał światła na parterze ale gdy są otwarte rolety )
Zablokowany

Wróć do „Nowości”