Dimmer sterowany jednym przyciskiem

Awatar użytkownika
klew
Posty: 8184
Rejestracja: czw cze 27, 2019 12:16 pm
Lokalizacja: Wrocław

Sprawdzę wieczorem po stronie biblioteki.
Widzimy się na Supla Offline Party vol. 2 :!:
Awatar użytkownika
klew
Posty: 8184
Rejestracja: czw cze 27, 2019 12:16 pm
Lokalizacja: Wrocław

To zachowanie wynikające z implementacji w bibliotece.
Postaram się to poprawić w najbliższym czasie. Jakbym się tutaj nie odzywał, to jeśli komuś zależy na tym, to niech się upomina :)
Widzimy się na Supla Offline Party vol. 2 :!:
petione
Posty: 90
Rejestracja: sob lip 21, 2018 4:26 pm

Super. Wiec czekam, mysle ze nie tylko ja ;)
petione
Posty: 90
Rejestracja: sob lip 21, 2018 4:26 pm

klew pisze: sob sie 13, 2022 9:18 pm To zachowanie wynikające z implementacji w bibliotece.
Postaram się to poprawić w najbliższym czasie. Jakbym się tutaj nie odzywał, to jeśli komuś zależy na tym, to niech się upomina :)
Mogę się grzecznie przypomnieć? :oops:
Awatar użytkownika
klew
Posty: 8184
Rejestracja: czw cze 27, 2019 12:16 pm
Lokalizacja: Wrocław

petione pisze: śr sie 17, 2022 11:32 am
klew pisze: sob sie 13, 2022 9:18 pm To zachowanie wynikające z implementacji w bibliotece.
Postaram się to poprawić w najbliższym czasie. Jakbym się tutaj nie odzywał, to jeśli komuś zależy na tym, to niech się upomina :)
Mogę się grzecznie przypomnieć? :oops:
Pewnie ;). Ale temat jeszcze musi trochę poczekać :)
Widzimy się na Supla Offline Party vol. 2 :!:
petione
Posty: 90
Rejestracja: sob lip 21, 2018 4:26 pm

Głupio mi prosić Klew ale jak by gdzies kiedys w wolnej chwili udało by Ci się dolozyc do biblioteki rowniez warunkowanie PWM bylo by cudnie. Obecnie w żaden sposób nie umiem ugrysc tego tak aby powyzej pewnej jasności tasmy LED załączać przekaźnik z tradycyjnym oświetleniem . Skrypty Fracza też nie wiedziec czemu nie reauja na na wyzwalanie sceny zmianą kanalu Brightness (pisalem w osobnym watku o tym). W tobie nadzieja😉
Awatar użytkownika
klew
Posty: 8184
Rejestracja: czw cze 27, 2019 12:16 pm
Lokalizacja: Wrocław

petione pisze: czw sie 25, 2022 10:54 am Głupio mi prosić Klew ale jak by gdzies kiedys w wolnej chwili udało by Ci się dolozyc do biblioteki rowniez warunkowanie PWM bylo by cudnie. Obecnie w żaden sposób nie umiem ugrysc tego tak aby powyzej pewnej jasności tasmy LED załączać przekaźnik z tradycyjnym oświetleniem . Skrypty Fracza też nie wiedziec czemu nie reauja na na wyzwalanie sceny zmianą kanalu Brightness (pisalem w osobnym watku o tym). W tobie nadzieja😉
Dodałem na listę
https://github.com/SUPLA/supla-device/issues/6
Widzimy się na Supla Offline Party vol. 2 :!:
petione
Posty: 90
Rejestracja: sob lip 21, 2018 4:26 pm

Dzięki ;)
Awatar użytkownika
YoMan
Posty: 2250
Rejestracja: czw kwie 30, 2020 5:18 pm
Lokalizacja: Częstochowa

klew pisze: śr sie 17, 2022 11:52 am
petione pisze: śr sie 17, 2022 11:32 am
klew pisze: sob sie 13, 2022 9:18 pm To zachowanie wynikające z implementacji w bibliotece.
Postaram się to poprawić w najbliższym czasie. Jakbym się tutaj nie odzywał, to jeśli komuś zależy na tym, to niech się upomina :)
Mogę się grzecznie przypomnieć? :oops:
Pewnie ;). Ale temat jeszcze musi trochę poczekać :)
to ja się też dopiszę do listy oczekujących. "Nogi na tym się nie złamie" ale faktycznie bywa upierdliwe jak jest 20% i chce się trochę ściemnić a pwm zasuwa przez całą skalę góra-dół
YoMan
________________________________________
Wziąłem udział w Supla Offline Party 2023 ;)
LukaszH
Posty: 642
Rejestracja: sob gru 14, 2019 11:49 pm

Ogólnie do dimmer używam softu od @elmaya ale mam jeden sterownik gdzie używam GG i faktycznie trochę to męczące z tym pwm który działam min>>max>>min>>itd.
Dodatkowo może da się zaimplementować w bibliotece przy tej okazji jakieś delikatniejsze rozjaśnianie na maxa jak i gaszenie do min - takie delikatniejsze zachowanie ma właśnie soft elmaya :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „GUI Generic”