Nadpisanie sceny

Awatar użytkownika
flowerek
Posty: 411
Rejestracja: wt mar 06, 2018 2:24 pm

Czesc.
Mam scene ktora trwa 2 godziny właczając i wylączajac przekaźnim co jakis czas (start hydroforu, przerwa i tak kilka razy).
Czy jesli w trakcie wykowywania sceny recznie z poziomu aplikacji zmienię stan kanalu to scena przerwie dalsze wykonywanie czy moze moja zmiana bedzie trwala tylko domonentu gdy w harmonogramie sceny nastapi kolejna zmiana stanu kanalu?
11xSRW-01, 1x Sonoff mini schodowy, 3xSonoff SV, 5xSonoff S26, 4xSonoff Basic, 1xGosund Sp-111, 1xSonoff Touch, 1xH801, 1xSonoff Dual, czujnik poczty w skrzynce DIY, 1x Loratap roletowy (test trwa), 1x MiniTiger (test trwa), 1 x zawór wody BQ05 DIY
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18277
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Jeśli pytasz o natywne sceny to nie przerwie.... ale taka długa scena może się nie wykonać jeśli w tym czasie nastąpi np. restart serwera.
Awatar użytkownika
flowerek
Posty: 411
Rejestracja: wt mar 06, 2018 2:24 pm

Dzięki za info.
Scena moglaby byc krotsza tylko musialby zaistniec mechanizm powtarzania - jakis przelącznik.

Harmonogram sie tu nie sprawdzi bo on musi byc z gory umiejsciony w czasie a mi chodzi o sekwencje zdarzen wywolywaną na ządanie.

Nie wiem jak planujecie ograc sceny w app. Moze powinno byc to na zasadzie wykonaj (jednorazowo) / włącz (w pętli) / wyłącz
11xSRW-01, 1x Sonoff mini schodowy, 3xSonoff SV, 5xSonoff S26, 4xSonoff Basic, 1xGosund Sp-111, 1xSonoff Touch, 1xH801, 1xSonoff Dual, czujnik poczty w skrzynce DIY, 1x Loratap roletowy (test trwa), 1x MiniTiger (test trwa), 1 x zawór wody BQ05 DIY
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomoc”