zobrazování údajů IOS a cloud

Odpovědět
dal.zik
Příspěvky: 1
Registrován: pát srp 26, 2022 7:40 am

Instalace proběhla v pořádku, ale na telefonu (IOS) i cloudu se zobrazuje pouze Pobíraná činná energie. Nevidí jednotlivé fáze a ostatní údaje. Prosím o radu, co je špatně, v historii je sloupcový graf, který asi barevně jednotlivé fáze rozlišuje. Díky za radu. Zapoměl jsem uvést, že jde o MEW-01.
Uživatelský avatar
pzygmunt
Příspěvky: 18281
Registrován: úte led 19, 2016 9:26 am
Bydliště: Paczków
Kontaktovat uživatele:

Ahoj.
V aplikaci na domovské obrazovce přejeďte prstem doleva.
Správnost zapojení MEW si mimochodem ověřte na základě návodu níže. Niezaty, je to v polštině, tak použijte Google Translate.

viewtopic.php?t=8692
mares1961.im
Příspěvky: 1
Registrován: pát zář 23, 2022 7:21 pm

Nainstaloval jsem ZAMEL MEW-01 na měření spotřeby. Měří to, aplikace ukazuje okamžitou spotřebu po fázích nebo tři fáze najednou, ale nezobrazuje žádné grafy. V počítači v prohlížeči se mi zobrazují grafy, ale zase se nezobrazuje okamžitá spotřeba. Takže pro jakoukoliv práci se zařízením musím mít v ruce mobil a koukat do počítače. A co mi chybí - možnost zobrazit celkovou spotřebu za zvolené období. Našel jsem jen spotřebu od začátku měření(instalace zařízení) a potom spotřebu za poslední měsíc. Nikde jsem nenašel spotřebu třeba od 5.9.2022 do 15.9.2022. Graf se mi zobrazuje pouze se sloupečky, jaká byla spotřeba v intervalu 10 minut. kdybych chtěl denní spotřebu, musel bych posčítat 144 údajů. Existuje nějaký manuál k aplikaci?
Uživatelský avatar
pzygmunt
Příspěvky: 18281
Registrován: úte led 19, 2016 9:26 am
Bydliště: Paczków
Kontaktovat uživatele:

V aplikaci přejeďte doleva. Najdete tam grafy.
Odpovědět

Zpět na „Obecná diskuse“