ZAMEL - ZAPROSZENIE DO TESTÓW THW-01 :)

vajera
Posty: 387
Rejestracja: śr paź 31, 2018 7:58 am

może wreszcie zrealizuję pomysł pomieszczenia na wino i będę mógł gromadzić udane roczniki na przyszłość :D

a jeszcze taki humidor do cygar...trzeba mieć marzenia 8-)
matmuc22
Posty: 9
Rejestracja: pt paź 23, 2020 5:25 am

Chętnie przetestuję nowy sprzęt :) Będzie mierzył temperaturę w pomieszczeniu gospodarczym i ostrzegał kiedy temperatura niebezpiecznie spada poniżej "0" tej zimy :)
Awatar użytkownika
shimano73
Posty: 1968
Rejestracja: ndz lut 28, 2016 12:27 pm
Lokalizacja: Orzesze
Kontakt:

Jestem gotów na testy , pora na osuplowanie garażu. Tam jeszcze nie ma Supli a wartało by cos zamontować by ogórki , przetwory i wino nie zamarzły :D . Do tej pory mam kilka własnych konstrukcji czujników na ds'ach i bme , mam również na razie 4 czujniki XIAOMI LYWSD03MMC za pomocą których reguluje temperaturą na poddaszu przy wsparciu SVD na RPi 3B+
W elektronice jak nie wiadomo o co chodzi to zwykle chodzi o zasilanie

Wezmę udział w Supla Offline Party 2024 :)
pablo5
Posty: 32
Rejestracja: ndz wrz 20, 2020 8:56 pm

Jestem chętny na testy; w domu
Awatar użytkownika
klimasstudio
Posty: 1114
Rejestracja: śr sie 28, 2019 9:35 pm
Lokalizacja: localhost
Kontakt:

Rozumiem że Ci Ci zaproponowali nazwę nadal sa na liście testerów?
Więc chodź OSUPLUJE Ci dom :mrgreen:

Druk 3D - > https://klimastech.eu.org/druk-3d
and111
Posty: 293
Rejestracja: ndz lut 18, 2018 3:54 pm

Cześć
Mam kilka miejsc gotowych na czujnik:
-Salon z aneksem kuchennym. Monitorowanie wilgotności wykorzystałbym do uruchamiania trybu przewietrzania w rekuperaturze.
- Piwnica z nastawami na wino do monitorowania przebiegu procesu :)
- Garaż, który jest wykorzystywany też jako przechowalnia owoców i warzyw - szczególnie zimą, żeby nie dopuścić do spadku temperatury poniżej zera.
Mam kilka czujników ds18b20 i dht22 (te niestety są problematyczne). Mam też LYWSD03MMC, ale niestety nie połączone z suplą.
Ostatnio zmieniony śr wrz 28, 2022 6:25 pm przez and111, łącznie zmieniany 1 raz.
piotrekfaracik@wp.pl
Posty: 8
Rejestracja: ndz wrz 27, 2020 7:23 pm

Bardzo chętnie zrobię testy w garażu, piwnicy i na poddaszu
lesheq@wp.pl
Posty: 50
Rejestracja: ndz gru 01, 2019 8:01 pm

Również chętnie przetestuję w spiżarce, która przerobiłem w "piwniczkę na wino". Kto jest w temacie, ten wie jak ważne są warunki przechowywania wina ;)
___________________________________________________________________________________________________
nie jestem elektrykiem, automatykiem ani informatykiem... chwileczkę, co ja tu właściwie robię :shock: ???
tomkowski
Posty: 372
Rejestracja: wt paź 09, 2018 7:16 pm
Lokalizacja: Orzesze

Mirosław F. pisze: śr wrz 28, 2022 10:00 am Witajcie!

;) Nasz nowy czujnik temperatury i wilgotności THW-01 już niedługo pojawi się w sprzedaży. ;)

Podobnie jak przy wyborze nazwy dla nowego urządzenia teraz pragniemy zaprosić Was do podzielenia się z nami przemyśleniami i uwagami na temat produktu. W związku z tym chcemy udostępnić do testów 15szt. THW-01. Gdzie planujecie dokonać pomiaru temperatury i wilgotności? Ciekaw również jestem kto z Was już posiada podobny czujnik i gdzie go wykorzystuje?
Bardzo chętnie zastąpię posiadane czujniki Xiaomi!
Nie ukrywam że od dawna czekam aż wejdą do sprzedaży. Już na Energetabie patrzyłem na niego lekkim okiem, ale był za mocno przyklejony :-D :-D

Wykorzystanie klasyczne - dwie łazienki i salon połączony z kuchnią.
W planach sterowanie wentylacją w zależności od wilgotności.
Pietras81
Posty: 1702
Rejestracja: ndz lut 17, 2019 6:56 am
Lokalizacja: Osielsko

Ja również przetestuje a przy okazji porównam moje które mam wrażenie że każdy pokazuje inną temp. bym miał taki referencyjny :)
https://pietras-81.aqi.eco/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nowości”