Płytki ESP12F (incan)

LukaszH
Posts: 645
Joined: Sat Dec 14, 2019 11:49 pm

Post

Mam sporo pozostałości różnych PCB po budowie domu, które sam projektowałem (uczyłem się). Natomiast leżą już ponad 2 lata i przyszła pora zrobić porządki.
Tutaj proponuję płytki które mają rozkład pinów jak Incan (także w GUI Generic to Incan v3). Ta wersja wymaga ESP12F + adaptera który powoduje że płytka ma tylko wymiary 44x48x23mm. To są jedne z finalnych płytek jakie u mnie pracują jako włączniki świateł jak i wszystkie żaluzje fasadowe.
W tym wypadku chciałem aby ostrożnie podchodzić do tematu, ponieważ oprócz że mogą pracować 3,3/5V (po wlutowaniu się takim napięciem), to przygotowana jest przetwornica (z aliexpress) 230V > 5V. Także tylko dla osób które się znają na elektryce/elektronice - proszę sprawdźcie schemat i samą płytkę PCB (zdjęcia).
Płytki są też dobre do ćwiczenia lutowania i przygody z DIY:) Oczywiście finalnie po zlutowaniu to funkcjonalnie Incan v3.

Do sprzedania:
1. 20szt płytek z adapterami do ESP12F (jako komplet). Jak ktoś się zdecyduje na raz kupić to z uwagi że oszczędzi mi czas łażenia do paczkomatu cena 120zł. Mogę podzielić na mniejsze komplety ale nie mniej niż 5szt - wtedy cena 40zł
ESP12F incan.jpg
Tutaj schemat i widok PCB:
ESP12F incan.rar
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
LukaszH
Posts: 645
Joined: Sat Dec 14, 2019 11:49 pm

Post

Dodaje zdjęcia jak płytki wyglądają po zlutowaniu. Jeszcze kilka sztuk zostało
top.jpg
bottom.jpg
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
User avatar
shimano73
Posts: 1976
Joined: Sun Feb 28, 2016 12:27 pm
Location: Orzesze

Post

jestem zainteresowany 10 szt.
W elektronice jak nie wiadomo o co chodzi to zwykle chodzi o zasilanie

Wezmę udział w Supla Offline Party 2024 :)
LukaszH
Posts: 645
Joined: Sat Dec 14, 2019 11:49 pm

Post

Wszystko poszło, dziękuje - temat do zamknięcia

Return to “Ogłoszenia / Giełda / Zlecenia”