nakładka na licznik wody DIEHL AQUARIUS

dobo
Posty: 1042
Rejestracja: ndz kwie 07, 2019 8:14 pm
Lokalizacja: Nadarzyn

Na głównej w apce niech się wyświetla tak jak jest obecnie czyli jedna cyfra po przecinku ale w cloud i w historii wydaje mi się, że dobrze aby były te same parametry jak w fizycznym liczniku. Dużo łatwiej będzie porównać czy dane na liczniku zgadzają się z tym co pokazuje w historii na telefonie i w cloud oraz czy nam się nic nie rozjeżdża i nie gubi impulsów.
Awatar użytkownika
lesny8
Posty: 2808
Rejestracja: pn gru 11, 2017 9:43 pm

Widok szczegółów to widok szczegółów, niech pokazuje szczegółowo ;)
Czekam na kolejne Supla Offline Party 👍
dobo
Posty: 1042
Rejestracja: ndz kwie 07, 2019 8:14 pm
Lokalizacja: Nadarzyn

Jeśli jest ktoś zainteresowany nowszą wersją jak poniżej to zapraszam tutaj viewtopic.php?t=12168

.
nakładka.jpg
nakładka.jpg (333.31 KiB) Przejrzano 339 razy
Pietras81
Posty: 1702
Rejestracja: ndz lut 17, 2019 6:56 am
Lokalizacja: Osielsko

pzygmunt pisze: ndz gru 04, 2022 8:36 pm Nie wiem czy to się reszcie spodoba. Chyba musiałaby być do tego jakaś opcja.
Sorry że śmiecę ale dotyczy tego samego tematu.

Przemku jak tez jestem za a przynajmniej w Cloud żeby pojawiła się jeszcze jedna wartość po przecinku. Generalnie licznik od wody ma 1 obrót tej tarczki z której LIW zlicza impulsy czyli mamy pomiar co litr wody. Mogę zmienić jednostkę na litry ale to przy większych wartościach będzie słabym pomysłem a teraz to nawet ustawić do litra wartość dodaną. W apce może zostać jak jest ale gdzieś żeby było widać każdy impuls.
Załączniki
woda.jpg
woda.jpg (73.48 KiB) Przejrzano 245 razy
https://pietras-81.aqi.eco/
dobo
Posty: 1042
Rejestracja: ndz kwie 07, 2019 8:14 pm
Lokalizacja: Nadarzyn

Czy ostatnie koło pomiarowe, że wskazówką obraca się tak samo jak koło z nakładką metalową? U mnie to z nakładką wykonuje 10 obrotów zanim na trzecim kole zrobi się pełny obrót. Jeśli masz podobnie to powinieneś wskazać 10000 impulsów na m3
Pietras81
Posty: 1702
Rejestracja: ndz lut 17, 2019 6:56 am
Lokalizacja: Osielsko

U mnie wskazówka z metalem daje impuls co 1 litr wiec 1000 litrów to metr 3. Generalnie działa puki co rewelacja. Jeszcze muszę coś na wemosie wykombinować do licznika wody na zew. Bo szkoda mi trochę kasy na liw 01
https://pietras-81.aqi.eco/
dobo
Posty: 1042
Rejestracja: ndz kwie 07, 2019 8:14 pm
Lokalizacja: Nadarzyn

Muszę sprostować nie wiem co mi się ubzdurało, że u mnie koło z nakładką metalową robi 10 obrotów i dopiero nalicza 1 litr wody. Przed chwilą poszedłem sprawdzić czujnik halla i przy okazji zauważyłem, że jestem w błędzie co do 10 obrotów na 1 litr wody bo jest jeden obrót na 1 litr wody.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólna dyskusja”