v22.12-beta - zapraszamy do testów

Awatar użytkownika
myxhir
Posty: 359
Rejestracja: czw sty 07, 2021 12:16 pm
Lokalizacja: Skórzewo, Poznań

klew pisze: czw gru 08, 2022 8:15 am
Gitman pisze: czw gru 08, 2022 8:03 am Czy można by dodać opcję wykonania widgetu dwuklikem np podczas konfiguracji widgetu ? Boję się że podczas przesuwania ekranu przez przypadek nacisnę otwieranie bramy garażowej i nie zauważę a tak było by to w jakimś stopniu zabezpieczone.
Jeśli się boisz kliknąć przypadkiem, to takich rzeczy nie dawaj na pulpit.

Natomiast na przyszłość: może lepiej byłoby możliwość dodania potwierdznia na zasadzie okno "Czy na pewno? Tak/Nie" ?
Ja osobiście podzielam zdanie klew, jeśli ktoś daje widget na pulpit to chyba jest tego świadom co robi tak samo widget do bezpośredniego dzwonienia do danej osoby ale to moja osobista opinia :-) zawsze widgety można dać na drugi boczny pulpit z samą supla ja mam tak u siebie i na głównym ekranie nie mam tego co przypadkowym kliknięciem powodowałoby niechciana akcję
BigM
Posty: 11
Rejestracja: wt lut 20, 2018 7:31 pm

screenshot.png
screenshot.png (40.73 KiB) Przejrzano 316 razy
Zauwarzylem ze przy "cemnym ekranie" w Android tych czech kropek wcale nie widac.
Cy mozna w niemjeckim jenzyku pare opisow zmienic?
Channeles na Kanalgruppen albo Kanäle
Groups na Gruppen
Scenes na Scenen

PS. w dacker web sceny sa w niemjeckim tez zle nazwane, "Szenen" powinny sie "Scenen" nazywac.

przepraszam za muj zly Polski.
Awatar użytkownika
klew
Posty: 8184
Rejestracja: czw cze 27, 2019 12:16 pm
Lokalizacja: Wrocław

BigM pisze: czw gru 08, 2022 12:34 pm screenshot.png

Zauwarzylem ze przy "cemnym ekranie" w Android tych czech kropek wcale nie widac.
Cy mozna w niemjeckim jenzyku pare opisow zmienic?
Channeles na Kanalgruppen albo Kanäle
Groups na Gruppen
Scenes na Scenen

PS. w dacker web sceny sa w niemjeckim tez zle nazwane, "Szenen" powinny sie "Scenen" nazywac.

przepraszam za muj zly Polski.
Apka Supla nie wspiera trybu ciemnego. To co widać na Twoim ekranie to próba automatycznego przerobienia ekranu na ciemny przez system operacyjny telefonu.
Jak będzie oficjalnie dodane wsparcie dla trybu ciemnego, to wtedy takie rzeczy będą poprawione. Na razie jest to poza zakresem prac na to wydanie.
Widzimy się na Supla Offline Party vol. 2 :!:
Awatar użytkownika
wojtas567
Posty: 2209
Rejestracja: ndz kwie 03, 2016 7:16 pm
Lokalizacja: Olsztyn

Dwuklik w dłuższej perspektywie dużo nie zmieni bo za jakiś czas do garażu też trzeba będzie go dodać bo ...
Żebyś miał pewność że nie otworzyłeś garażu albo nie zapomniałeś zamknąć to zamontuj sobie czujnik krańcówkę i ustaw powiadomienia "zamknij garaż" wyeliminuje to każdą pomyłkę.
Pozdrawiam
Wojtek
Gitman
Posty: 469
Rejestracja: sob lis 05, 2022 7:52 am
Lokalizacja: Bielawa

nie do końca bo o ile bramę garażową czy wjazdową mogę z powrotem zdalnie zamknąć to mam kilka elektro-zamków z tzw pamięcią i w tym przypadku jak mi się naciśnie przez przypadek to zamek się otworzy i zamknie dopiero po fizycznym otwarciu i zamknięciu drzwi. Bardziej mi chodzi o możliwość wyboru takiego dwukliku bo też nie w każdym przypadku byłby potrzebny.
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18280
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Kolejna wersja wrzucona na google drive.
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18280
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Juszczaczek1 pisze: pn gru 05, 2022 8:04 pm U mnie widget sceny wygląda tak, jak kliknę uruchamia mi się aplikacja Supla
Pobierz aktualną wersję i sprawdź proszę czy nadal się tak dzieje.
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18280
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

mariusz.c pisze: wt gru 06, 2022 6:15 am właśnie sprawdziłem i mi też nie , na widgecie jest napis "kanał usunięty"

Pobierz aktualną wersję i sprawdź proszę czy nadal się tak dzieje.
Awatar użytkownika
lesny8
Posty: 2808
Rejestracja: pn gru 11, 2017 9:43 pm

lesny8 pisze: ndz gru 04, 2022 6:27 pm Ja ustawiłem widget z temp. a drugi z temp. i wilgotnością, stan się zmienia dopiero jeśli klepnie się w widget lub wejdzie do aplikacji.
Jak ktoś ma podobny problem, to restart telefonu pomaga, bynajmniej u mnie ;)
Zauważyłem że mój android nie tylko z Suplą sobie odpuścił synchronizację w tle, ale także nie pobierał mi wiadomości z Gmaila.
Czekam na kolejne Supla Offline Party 👍
Kormoran
Posty: 75
Rejestracja: czw lut 11, 2021 9:32 am

pzygmunt pisze: czw gru 08, 2022 9:39 pm
Juszczaczek1 pisze: pn gru 05, 2022 8:04 pm U mnie widget sceny wygląda tak, jak kliknę uruchamia mi się aplikacja Supla
Pobierz aktualną wersję i sprawdź proszę czy nadal się tak dzieje.
U mnie już działa widżet sceny, nie wywala do aplikacji.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Android”