v22.12-beta - zapraszamy do testów

Gitman
Posty: 468
Rejestracja: sob lis 05, 2022 7:52 am
Lokalizacja: Bielawa

Tak po tym zabiegu faktycznie zmienia się rozmiar na 2x1 niestety wszystkie ikony razem z nimi co mi przeszkadza bo z jednego ekranu robią się dwa, wolałbym aby była możliwość ręcznej zmiany ramki więc optuję za dodaniem takowej do listy życzeń :D
Awatar użytkownika
myxhir
Posty: 358
Rejestracja: czw sty 07, 2021 12:16 pm
Lokalizacja: Skórzewo, Poznań

ja dodam od siebie jedna rzecz że widgety faktycznie raz maja ikonki zaciagniete z clouda a raz całkowicie defaultowe... to wina jakichś jeszcze braków w wersji beta czy to w cloudzie cos trzeba dorobić?? oczywiscie ikonki scen i urządzeń są inne niż domyślne
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18277
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Powinny być takie same jak w aplikacji.
Awatar użytkownika
myxhir
Posty: 358
Rejestracja: czw sty 07, 2021 12:16 pm
Lokalizacja: Skórzewo, Poznań

pzygmunt pisze: śr gru 07, 2022 11:04 am Powinny być takie same jak w aplikacji.
To raz wskakują z aplikacji a raz jak poniżej, to sam z urządzeniami raz z aplikacji jak lustro i lampa a raz domyślne czyli zwykła żarówka on i off a powinny być jak te w rzucie poniżej i czasami takie się pojawiaja
Załączniki
Screenshot_20221207_122011_SUPLA.jpg
Screenshot_20221207_122011_SUPLA.jpg (143.88 KiB) Przejrzano 323 razy
Screenshot_20221207_121844_One UI Home.jpg
Screenshot_20221207_121844_One UI Home.jpg (106.54 KiB) Przejrzano 325 razy
Mmof
Posty: 781
Rejestracja: ndz sty 26, 2020 5:49 pm

pzygmunt pisze: śr gru 07, 2022 11:04 am Powinny być takie same jak w aplikacji.
U mnie jest takie samo zachowanie już pisałem o tym.
Telefon Samsung s22+ android 13.
Kormoran
Posty: 75
Rejestracja: czw lut 11, 2021 9:32 am

Mam scenę, która robi "otwórz bramę i garaż". Na pulpicie widżet jest cały czarny i po kliknięciu odpala się aplikacja supla oraz nic się nie dzieje. LG V60 Android 12. Oszczędzanie energii wyłączone.
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18277
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Wrzuciłem kolejną wersję, która naprawia crash na Androidzie <= 9.0
Gitman
Posty: 468
Rejestracja: sob lis 05, 2022 7:52 am
Lokalizacja: Bielawa

Czy można by dodać opcję wykonania widgetu dwuklikem np podczas konfiguracji widgetu ? Boję się że podczas przesuwania ekranu przez przypadek nacisnę otwieranie bramy garażowej i nie zauważę a tak było by to w jakimś stopniu zabezpieczone.
Awatar użytkownika
klew
Posty: 8184
Rejestracja: czw cze 27, 2019 12:16 pm
Lokalizacja: Wrocław

Gitman pisze: czw gru 08, 2022 8:03 am Czy można by dodać opcję wykonania widgetu dwuklikem np podczas konfiguracji widgetu ? Boję się że podczas przesuwania ekranu przez przypadek nacisnę otwieranie bramy garażowej i nie zauważę a tak było by to w jakimś stopniu zabezpieczone.
Jeśli się boisz kliknąć przypadkiem, to takich rzeczy nie dawaj na pulpit.

Natomiast na przyszłość: może lepiej byłoby możliwość dodania potwierdznia na zasadzie okno "Czy na pewno? Tak/Nie" ?
Widzimy się na Supla Offline Party vol. 2 :!:
Gitman
Posty: 468
Rejestracja: sob lis 05, 2022 7:52 am
Lokalizacja: Bielawa

Moim zdaniem lepszy byłby dwuklik od potwierdzania tak/nie (to tylko taka luźna sugestia a nie twardy postulat) przy konfiguracji widgetu do wyboru ptaszkiem czy dwuklik czy nie. Oczywiście wiem o co ci chodzi jak bym się bał to bym z domu nie wychodził :D ani nie używał widgetów tylko korzystał z apki, tak jak jest teraz jest duże prawdopodobieństwo nieświadomego włączenia/uruchomienia czegoś, pół biedy jak włączysz światło ale jak otworzysz bramę garażową na noc :roll: . Może się to różnie skończyć. Sam jestem ciekaw czy ktoś jeszcze jest za takim rozwiązaniem.
P.S
dwuklik jest szybszy i nie wymaga zwracania uwagi czy wybrać tak/nie np. zbliżając się samochodem do domu i klikając otwarcie bramy i drzwi garażowych nie musimy się dodatkowo skupiać żeby wybrać tak/, dodatkowo fajnie by było żeby była możliwość wyboru czy chcemy z takiego rozwiązania korzystać czy nie
ODPOWIEDZ

Wróć do „Android”