v22.12-beta - zapraszamy do testów

krycha88
Posty: 5186
Rejestracja: pt lis 16, 2018 7:25 am
Kontakt:

Zgłaszam sugestie aby w zakładkach grupy oraz sceny dodać informacje jak dodać nowy element najlepiej z linkiem przekierujacym do clouda w odpowiednie miejsce. Teraz dla nowego użytkownika to będzie magia dlaczego to zawsze jest puste ;)
https://gui-generic-builder.supla.io/
Awatar użytkownika
myxhir
Posty: 357
Rejestracja: czw sty 07, 2021 12:16 pm
Lokalizacja: Skórzewo, Poznań

Nie wiem czy to tylko u mnie występuje ten problem ale nie działają mi sceny odpalane z widgeta. Samsung Galaxy S20+ i A13. Nie pomogło odinstalowanie i zainstalowanie ponowne ani wyczyszczenie danych aplikacji
Awatar użytkownika
Dawid84
Posty: 154
Rejestracja: pn sty 14, 2019 12:45 pm
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Cześć
Nie odświeża się temperatura na widgecie,
A na pojedynczym widgecie jak mam ustawiona opcje przelacz to nie zawsze reaguje.
Pozdrawiam
Dawid
Awatar użytkownika
lesny8
Posty: 2808
Rejestracja: pn gru 11, 2017 9:43 pm

Ja ustawiłem widget z temp. a drugi z temp. i wilgotnością, stan się zmienia dopiero jeśli klepnie się w widget lub wejdzie do aplikacji.
Czekam na kolejne Supla Offline Party 👍
Awatar użytkownika
klew
Posty: 8184
Rejestracja: czw cze 27, 2019 12:16 pm
Lokalizacja: Wrocław

Stan widgetu temperatury powinien się aktualizować co około 30 min. Można to wymusić kliknięciem.
Jeśli komuś nie aktualizuje się przez dłuższy czas, to napiszcie na jakim telefonie i jaka wersja Androida tam jest zainstalowana.
Widzimy się na Supla Offline Party vol. 2 :!:
nitzsche
Posty: 178
Rejestracja: ndz gru 31, 2017 10:15 am

Sugeruje żeby był guzik w scenach "widocznosc w aplikacji" tak jak to jest w przypadku kanałów. Mam scene którą wywołuje z tylko z harmonogramu i w apce będzie powodowała tylko bałagan.
Awatar użytkownika
lesny8
Posty: 2808
Rejestracja: pn gru 11, 2017 9:43 pm

klew pisze: ndz gru 04, 2022 7:51 pm Stan widgetu temperatury powinien się aktualizować co około 30 min. Można to wymusić kliknięciem.
Jeśli komuś nie aktualizuje się przez dłuższy czas, to napiszcie na jakim telefonie i jaka wersja Androida tam jest zainstalowana.
U mnie widgety wisiały od wczorajszego wieczora, wcześniej widziałem, że pisałeś o 30min ale temp się na dworze nie zmieniała.
Rano było już cieplej ale wskazania na widgecie takie jak wieczorem. Po wejściu w apke odświeżyły się wskazania, po kliknięciu też się odświeżają.
Xiaomi MI10 android 11
Czekam na kolejne Supla Offline Party 👍
mariusz.c
Posty: 30
Rejestracja: pn sie 08, 2022 2:52 pm

Cześć, nie wiem czy coś źle szukam ale u mnie nie ma dostępnych widżetów do supli
telefon - huawei P30 ELE-L29
Wybacz niewiedzę :mrgreen:
Awatar użytkownika
klew
Posty: 8184
Rejestracja: czw cze 27, 2019 12:16 pm
Lokalizacja: Wrocław

mariusz.c pisze: pn gru 05, 2022 10:13 am Cześć, nie wiem czy coś źle szukam ale u mnie nie ma dostępnych widżetów do supli
telefon - huawei P30 ELE-L29
Zainstalowałeś testową wersję apki z pierwszego postu w tym temacie?
Widzimy się na Supla Offline Party vol. 2 :!:
mariusz.c
Posty: 30
Rejestracja: pn sie 08, 2022 2:52 pm

klew pisze: pn gru 05, 2022 10:54 am
mariusz.c pisze: pn gru 05, 2022 10:13 am Cześć, nie wiem czy coś źle szukam ale u mnie nie ma dostępnych widżetów do supli
telefon - huawei P30 ELE-L29
Zainstalowałeś testową wersję apki z pierwszego postu w tym temacie?
z linku na FB też 22.12 beta1, dwa razy instalowałem... teraz zainstalowałem ponownie ale z pierwszego postu i zaskoczyło, dzięki.
Wybacz niewiedzę :mrgreen:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Android”