dlaczego zamel odchodzi o supli i tworzą własne oprogramowanie ?

Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18284
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Nie wiem czy ktoś robi moduły przekaźnikowe bez N-a. Nie wiem czy w ogóle da się to zrobić.
Awatar użytkownika
Basmar
Posty: 378
Rejestracja: pt wrz 09, 2022 10:53 am
Lokalizacja: Irlandia
Kontakt:

Schelly robi i nie jest to takie trudne, mały kondesator i po sprawie.
Na szczęście nowe instalacje elektryczne w UK i Irlandii mają przymus neutralnego w puszce do wyłączkików świateł.
Dla mnie problemem jest brak miejsca w puszce, są bardzo płytkie, metalowe, i nie da się pogłębić.
No i cały plan spalił na panewce :cry:
Awatar użytkownika
Lukas2022
Posty: 162
Rejestracja: pt wrz 02, 2022 3:09 pm

pzygmunt pisze: czw gru 08, 2022 12:34 pm.
Urządzenia będą oparte o ESP32 tak więc mamy do dyspozycji trochę więcej zasobów niż w przypadku ESP8266.
Możesz podać link do opisu modułu ESP32 ewentualnie model.
Awatar użytkownika
Ernest
Posty: 212
Rejestracja: wt paź 04, 2016 6:37 am

:o Dlaczego Zamel nie odchodzi z Supli? :o

Odnosząc się do nagłówka to nie wiem skąd taki wniosek, ale kolega, który rozpoczął ten topic, który jest wytrawnym uczestnikiem tego forum (3 posty) - może się wypowie. Serdecznie go pozdrawiamy :) .

Jeżeli chodzi o odpowiedź na inaczej sformułowane pytanie powyżej. to nigdzie się nie wybieramy i nie odchodzimy. Zamel od zawsze pracował i będzie pracował nad swoimi kolejnymi rozwiązaniami - mamy wielu klientów i projektów, które sprzedajemy bezpośrednio albo przez inne firmy (np. Comelit, Nice, itd) więc tworzyć własne oprogramowanie będziemy. Tak jak Supla ma swoją autonomie i współpracuje z innymi firmami i obiecuje swoje produkty tak i my mamy do tego prawo.

W projekcie Supli jesteśmy od 7 lat i ten projekt dla nas ma szczególny wymiar ... tak ja wy wkładacie serducho tak i my odaliśmy kawał swojego serducha żeby projekt Supla był tym czym jest - świetnym oprogramowanie współgrającym z naszym sprzętem - otoczonego tak pozytywną społecznością. Dzisiaj zielone produkty dostarczane na rynek w Polsce i za granicą i raczej nie przestaniemy ich sprzedawć. Mam nadzieje, że w przyszłym roku mile zaskoczymy was kolejnymi produktami przygotowywanymi przez nasze zespoły - może wreszcie termoregulator :)

Życzę wam dobrego "zielonego" dnia :ugeek:
Awatar użytkownika
MadOnion78
Posty: 1060
Rejestracja: ndz lis 24, 2019 3:53 pm
Lokalizacja: Głubczyce

Dlaczego Zamel odchodzi ;) taki jest tytuł. Ale po przeczytaniu ta wiadomość też mnie zamroziła.
3x SRW-01, 1x mSRW-01, 7x ROW-02, 2x SBW-02, 2x LIW-01, 1x SLW-02, 1x SLW-02, 1x MEW-01, 1x DIW-01, RNW-01 ;)
Awatar użytkownika
Ernest
Posty: 212
Rejestracja: wt paź 04, 2016 6:37 am

MadOnion78 pisze: pt gru 09, 2022 6:43 am Dlaczego Zamel odchodzi ;) taki jest tytuł. Ale po przeczytaniu ta wiadomość też mnie zamroziła.
To może zmienimy ten absurdalny tytuł :)
Awatar użytkownika
lesny8
Posty: 2808
Rejestracja: pn gru 11, 2017 9:43 pm

Też jak zobaczyłem tytuł to pomyślałem :shock: :o WTF???
Takie wrzutki wywołują poruszenie społeczności, ale też wywołanie do tablicy ;)
Fajnie, że będzie open hardware, dzięki za info @pzygmunt
@Ernest dziękujemy za sprostowanie, myślałem że już o forum na dobre zapomniałeś ;) Welcome back :)
Czekam na kolejne Supla Offline Party 👍
stiv809
Posty: 18
Rejestracja: śr maja 04, 2022 1:51 pm

Dziękuje za pozdrowienia , jestem mało aktywnym użytkownikiem forum /posiadam tylko19 urządzen supla / za to wiernym obserwatorem i widzę ze wetkąłem kij w mrowisko , za co przepraszam
rav.b
Posty: 337
Rejestracja: pn lis 26, 2018 9:09 am
Lokalizacja: Niepołomice/Lipnica Mała
Kontakt:

Ernest pisze: pt gru 09, 2022 5:51 am :o Dlaczego Zamel nie odchodzi z Supli? :o

Odnosząc się do nagłówka to nie wiem skąd taki wniosek, ale kolega, który rozpoczął ten topic, który jest wytrawnym uczestnikiem tego forum (3 posty) - może się wypowie. Serdecznie go pozdrawiamy :) .

Jeżeli chodzi o odpowiedź na inaczej sformułowane pytanie powyżej. to nigdzie się nie wybieramy i nie odchodzimy. Zamel od zawsze pracował i będzie pracował nad swoimi kolejnymi rozwiązaniami - mamy wielu klientów i projektów, które sprzedajemy bezpośrednio albo przez inne firmy (np. Comelit, Nice, itd) więc tworzyć własne oprogramowanie będziemy. Tak jak Supla ma swoją autonomie i współpracuje z innymi firmami i obiecuje swoje produkty tak i my mamy do tego prawo.

W projekcie Supli jesteśmy od 7 lat i ten projekt dla nas ma szczególny wymiar ... tak ja wy wkładacie serducho tak i my odaliśmy kawał swojego serducha żeby projekt Supla był tym czym jest - świetnym oprogramowanie współgrającym z naszym sprzętem - otoczonego tak pozytywną społecznością. Dzisiaj zielone produkty dostarczane na rynek w Polsce i za granicą i raczej nie przestaniemy ich sprzedawć. Mam nadzieje, że w przyszłym roku mile zaskoczymy was kolejnymi produktami przygotowywanymi przez nasze zespoły - może wreszcie termoregulator :)

Życzę wam dobrego "zielonego" dnia :ugeek:
Jakieś plany co do wypuszczenia termostatu (tego z targów, roboczo GKW)?
5x ROW-02, 4x SRW-02, 2x LIW-01, 2x DIW-01, 2x THW-01, 2x SLW-01, 1x mSRW-01, 1x mROW-02, 1x ROW-02m, 1x ROW-01/16A, 1x ROW-01, 1x SLW-02, 1x MEW-01, 1x PNW-01, 1x OSW-01, 1x RNW-01, 3x Heatpol Home+, 1x Sonoff mini
arkadp
Posty: 72
Rejestracja: czw maja 20, 2021 11:27 am

miło słyszeć... że Zamel jednak będzie wspierać SUPLE, uciekłem całkowicie z Tuya i na prawo i lewo znajomym polecam polski produkt ZAMEL SUPLA.

Ale skoro już coś piszę, to brakuje użytownikom aby w 100 % korzystali z supli - powiadomień coś co ma tuya np. zamknij bramę, masz za wysoką temp na piecu, cokolwiek.... bezpośrednio z apki a nie tworząć skrypty
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólna dyskusja”