Supla Offline Party 2023

Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18282
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Chciałbym wrócić do tematu organizacji imprezy pod hasłem "Supla Offline Party 2023". Poprzednim razem plany pokrzyżował nam covid, ale tym razem myślę, że taki "zlot" Suplowiczów może dojść do skutku.

Myślimy o jakiejś luźnej firmie spotkania w stylu majówkowego grilla w jakimś fajnym miejscu. Oczywiście nie jest to przesądzona formuła ale tylko jeden z pomysłów. Chcielibyśmy aby ostateczna forma, czas i miejsce były wynikiem dyskusji w tym wątku.
edm
Posty: 440
Rejestracja: pn sty 15, 2018 6:18 pm

Super. Myślałem o tym, fajnie byłoby poznać osobiście grono sympatyków Supla.
Wiem że były już kiedyś spotkania ale nie było mi dane.
Nie wiem jakie wcześniej były praktyki. Ale jakby miejsce i pogoda temu sprzyjała, np. jezioro, kemping itp. to może nie byłoby grzechem jakbym zabrał rodzinę?. Dzieciaki miałby radochę. A na wieczorowe rozważania o supli uczęszczałbym sam ;).
Wziąłem udział w Supla Offline Party 2023 :D
Mmof
Posty: 781
Rejestracja: ndz sty 26, 2020 5:49 pm

Myślę też że to dobry pomysł z chęcią poznał bym osobiście osoby które odpowiadają za to całe (pozytywne) zamieszanie nie dorastam nawet do pięt wielu osobom z tego Forum ale na pewno chciałbym osobiście podziękować za taki ogrom pracy jaki wkładają żeby taki zwykły Kowalski jak ja mógł sobie coś zbudować i z radością korzystać i ułatwiać sobie życie.
Więc czekam z niecierpliwością gdzie i kiedy mam nadzieję tylko że w firmie akurat nie będzie młynu i dam radę przybyć.
Awatar użytkownika
Duch__
Posty: 1779
Rejestracja: śr sie 24, 2016 7:26 pm
Lokalizacja: Opole

Może Paczków lub jezioro Nyskie / Otmuchowskie? ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Robert Błaszczak
Posty: 3970
Rejestracja: sob gru 22, 2018 8:55 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Paczków / okoliczne jeziora to fajny pomysł, ale może Przemek chciałby gdzieś wyjechać, a nie być na zlocie, a prawie w domu :D
Pozdrawiam
Robert Błaszczak


Moja prywatna strona: www.blaszczak.pl
Awatar użytkownika
uchnast.michal
Posty: 1074
Rejestracja: wt cze 04, 2019 11:37 am

A tyle co miałem pytać czy jest w planach spotkanie w 2023. Byłoby super gdzieś blisko dworca, pociągiem wygodnie i szybko się dojedzie.
e-talking............
Byłem tam - Supla Offline Party 2023
Mmof
Posty: 781
Rejestracja: ndz sty 26, 2020 5:49 pm

Najlepiej w środku Polski żeby każdy miał blisko.😁😅
Awatar użytkownika
Goral64
Posty: 3131
Rejestracja: pt gru 27, 2019 6:22 pm
Lokalizacja: Żerniki Wrocławskie
Kontakt:

Mmof pisze: śr sty 11, 2023 4:02 pm Najlepiej w środku Polski żeby każdy miał blisko.😁😅
Czy raczej tak samo daleko :D

Ucianin to się ucieszy, ale ludki ze zDolnego Śląska już niekoniecznie :D
Widzimy się na Supla Offline Party Season 2 :D

Obrazek
tomkowski
Posty: 372
Rejestracja: wt paź 09, 2018 7:16 pm
Lokalizacja: Orzesze

Super plan!
Co do miejsca - faktycznie fajnie jakby były jakieś miłe okoliczności przyrody a w przypadku możliwości wzięcia rodzin - również jakieś atrakcje dla bombelków (jakiś plac zabaw, piasek czy inne rowerki wodne).
Co do terminu - wydaje mi się że sama majówka może być trochę ryzykowna. Sporo osób pewnie ma już na poplanowaneb różnego rodzaju wyjazdy rodzinne.
Może jakieś okołomajówkowy weekend?
edm
Posty: 440
Rejestracja: pn sty 15, 2018 6:18 pm

Jezioro Powidzkie, fajna miejscówka to "Na Skarpie - Ośrodek Wypoczynkowy", Przybrodzin 17, 62-430. Są tam domki jak również camping i pole namiotowe, las, plac zabaw, kajaki, rowery, łódki na baterię itp. Nie wiem jak z wolnymi miejscami, trzeba dzwonić. Co prawda jest to wieś, jeśli ktoś szuka mega atrakcji to nie znajdzie. Położenie na mapie wydaje się atrakcyjnie. Prawie centralna Polska, co może być atutem.

Druga miejscówka "taka bardziej z pompą" bynajmniej w sezonie to Jezioro Niedzięgiel miejscowość Skorzęcin. Bardziej rozwinięta infrastruktura, domki, camping, pola namiotowe, place zabaw etc. W sezonie przypomina ośrodki nadmorskie, na pewno cenami.

Jedno i drugie blisko siebie, na rowerze da się przejechać.
Dodam że obydwa jeziora czyste, oblegane przez nurków.
Ostatnio zmieniony śr sty 11, 2023 5:30 pm przez edm, łącznie zmieniany 1 raz.
Wziąłem udział w Supla Offline Party 2023 :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólna dyskusja”