Supla Offline Party 2023

Awatar użytkownika
Mirosław F.
Posty: 1781
Rejestracja: wt sie 22, 2017 8:09 pm
Lokalizacja: Pszczyna - ZAMEL

uchnast.michal pisze: czw sty 26, 2023 8:56 am Przemku, czy na pikniku będą przedstawiciele Zamela i/lub możliwość zakupu modułów w "atrakcyjnych" cenach?
ZAMEL również będzie. Co do samego zakupu urządzeń to nie będzie możliwości zakupu w promocyjnej cenie na spotkaniu, ponieważ nie jest to takie proste.
43-200 Pszczyna
ul. Zielona 27
Wsparcie techniczne: 32 211-35-55
Awatar użytkownika
uchnast.michal
Posty: 1074
Rejestracja: wt cze 04, 2019 11:37 am

Mirosław F. pisze: czw sty 26, 2023 9:15 am
uchnast.michal pisze: czw sty 26, 2023 8:56 am Przemku, czy na pikniku będą przedstawiciele Zamela i/lub możliwość zakupu modułów w "atrakcyjnych" cenach?
ZAMEL również będzie. Co do samego zakupu urządzeń to nie będzie możliwości zakupu w promocyjnej cenie na spotkaniu, ponieważ nie jest to takie proste.
Napisałem to z przymrużeniem oka;) Fajnie, że również będziecie na pikniku. Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony czw sty 26, 2023 9:48 am przez uchnast.michal, łącznie zmieniany 1 raz.
e-talking............
Byłem tam - Supla Offline Party 2023
Awatar użytkownika
Mirosław F.
Posty: 1781
Rejestracja: wt sie 22, 2017 8:09 pm
Lokalizacja: Pszczyna - ZAMEL

uchnast.michal pisze: czw sty 26, 2023 9:19 am
Mirosław F. pisze: czw sty 26, 2023 9:15 am
uchnast.michal pisze: czw sty 26, 2023 8:56 am Przemku, czy na pikniku będą przedstawiciele Zamela i/lub możliwość zakupu modułów w "atrakcyjnych" cenach?
ZAMEL również będzie. Co do samego zakupu urządzeń to nie będzie możliwości zakupu w promocyjnej cenie na spotkaniu, ponieważ nie jest to takie proste.
Napisałem to z przymrużeniem oka;) Fanie, że również będziecie na pikniku. Pozdrawiam
Ja z przymrużeniem oka odpowiedziałem :)
43-200 Pszczyna
ul. Zielona 27
Wsparcie techniczne: 32 211-35-55
B3astieboy
Posty: 10
Rejestracja: śr kwie 29, 2020 5:11 pm

I ja skromny użytkownik z chęcią przyjadę poznać was i uścisnąć rękę. Postawić za waszą niezłomną pracę i wkład.
Może na miejscu pośród mięsa i napoi //wysokoenergetycznych// wchłonę troszkę waszej fantazji i pomysłów.
Awatar użytkownika
uchnast.michal
Posty: 1074
Rejestracja: wt cze 04, 2019 11:37 am

Mam pytanie dotyczące ankiety cateringowej. Na końcu pojawiają się dania dla dzieci. Jak to rozumieć? Przemku czy mógłbyś coś więcej napisać jak udzielać odpowiedzi by dla Was była jak najbardziej pomocne? Czy numery to priorytety odpowiadające preferencjom kulinarnym czy faktyczna ilość potraw?
e-talking............
Byłem tam - Supla Offline Party 2023
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18282
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Jeśli zabierasz ze sobą dzieci to możesz wybrać coś dla nich. To są ilości dań.
Aby zamówić jedzenie musimy znać ilości. Nie organizowaliśmy nigdy takiej imprezy ani nie jesteśmy firmą/organizacją z branży gastronomicznej więc jest to dla nas wyzwanie. Nie chcę aby było za mało, ale ze zbyt dużą ilością też nie będzie co po imprezie zrobić.

.. Aaa no i budżet też nie jest bez ograniczeń ;)
Awatar użytkownika
YoMan
Posty: 2250
Rejestracja: czw kwie 30, 2020 5:18 pm
Lokalizacja: Częstochowa

pzygmunt pisze: wt cze 06, 2023 1:53 pm .. Aaa no i budżet też nie jest bez ograniczeń ;)
aaaa.... a ja szukałem kawioru i szampana ... to może dlatego nie znalazłem ;)
YoMan
________________________________________
Wziąłem udział w Supla Offline Party 2023 ;)
Awatar użytkownika
uchnast.michal
Posty: 1074
Rejestracja: wt cze 04, 2019 11:37 am

pzygmunt pisze: wt cze 06, 2023 1:53 pm Jeśli zabierasz ze sobą dzieci to możesz wybrać coś dla nich.
Dziękuję za odpowiedź. Miło z Waszej strony, że tak odpowiedzialnie podchodzicie do kwestii potencjalnego marnowania jedzenia. Trenuję zjadając po dzieciach więc na pewno nic nie zostawię:)
e-talking............
Byłem tam - Supla Offline Party 2023
SmartBOB
Posty: 48
Rejestracja: pn maja 24, 2021 7:36 am
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Czy na Supla Offline Party będziesz możliwość pokazania czegoś swojego ? Wsensie jakieś prelekcje, itp ? Albo możliwość rozłożenia jakiegoś punktu i prezentacji. Projektuje dużo płytek pod Suplę I zastanawiam się czy jest możliwość tego oficialnego pokazania ;).
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18282
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Na chwilę obecną nie planujemy prelekcji ale nie widzę problemu aby chętni się zaprezentowali / postawili jakieś "stoisko".
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólna dyskusja”