Sterownik 16x16 na szynę DIN

Awatar użytkownika
YoMan
Posty: 2250
Rejestracja: czw kwie 30, 2020 5:18 pm
Lokalizacja: Częstochowa

LukaszH pisze: sob mar 18, 2023 7:57 am No to się pokusiłem o nagranie filmu który składa się z 3 części:
1. Montaż sterownika
2. Ustawienie oprogramowania i omówienie schematu elektronicznego
3. Pokazanie krótkie uruchomienie sterownika jak działa

W drugiej części mikrofon z laptopa jednak dużo słabiej zbiera ale da się zrozumieć :) Nie jest to jakieś profesjonalne nagranie ale na pewno łatwiej mi było to nagrać niż zrobić obszerny opis, ponieważ nawet film po zmontowaniu trwa około 30 min.

link do youtube: https://www.youtube.com/watch?v=GK0pEuslUig

Przerobiłem pierwszy post + dodaje jeszcze schematy i BOM sterownika:
Sterownik16.rar


Odezwę się na priv do osób które były chętne na sterowniki :)
Sztos
YoMan
________________________________________
Wziąłem udział w Supla Offline Party 2023 ;)
lesheq@wp.pl
Posty: 50
Rejestracja: ndz gru 01, 2019 8:01 pm

Obejrzałem filmik. Piękna robota. Chętnie sam bym zamówił w wersji z wt32-eth01.
___________________________________________________________________________________________________
nie jestem elektrykiem, automatykiem ani informatykiem... chwileczkę, co ja tu właściwie robię :shock: ???
LukaszH
Posty: 640
Rejestracja: sob gru 14, 2019 11:49 pm

Trochę długo czekam na odpowiedź, dlatego chyba mogę uznać że ktoś się rozmyślił. W takim wypadku została mi jedna sztuka sterownika do sprzedania - jeśli ktoś chętny dajcie znać.
SP5WWY
Posty: 1
Rejestracja: śr sty 04, 2023 9:10 am

Witam. Fajny sterownik. Zostały jakieś egzemplarze?
LukaszH
Posty: 640
Rejestracja: sob gru 14, 2019 11:49 pm

SP5WWY pisze: ndz maja 14, 2023 7:08 pm Witam. Fajny sterownik. Zostały jakieś egzemplarze?
Jakoś nie zbierałem się do ogłoszenia ale jak już jest pytanie, to tak mam ostatnią sztukę :)
xds
Posty: 2
Rejestracja: pt cze 16, 2023 4:46 pm

dostępna jeszcze ta ostatnia sztuka, ewentualnie będzie jeszcze jakieś zbiorowe zamówienie?
LukaszH
Posty: 640
Rejestracja: sob gru 14, 2019 11:49 pm

xds pisze: sob lip 29, 2023 5:44 am dostępna jeszcze ta ostatnia sztuka, ewentualnie będzie jeszcze jakieś zbiorowe zamówienie?
Nie zamierzałem zamawiać ale, jeśli by się zebrało 5szt to mogę pomóc. Ta ostatnia sztuka już jest zarezerwowana od kilku miesięcy ale, obudowa jaką wybrałem okazuje się że nie tak łatwo ją sprowadzić. Podobno importer (sklep lispol) ma mieć dostawę z początkiem sierpnia.
radzik_r
Posty: 390
Rejestracja: ndz sie 11, 2019 5:32 pm

LukaszH pisze: sob lip 29, 2023 8:56 am
xds pisze: sob lip 29, 2023 5:44 am dostępna jeszcze ta ostatnia sztuka, ewentualnie będzie jeszcze jakieś zbiorowe zamówienie?
Nie zamierzałem zamawiać ale, jeśli by się zebrało 5szt to mogę pomóc. Ta ostatnia sztuka już jest zarezerwowana od kilku miesięcy ale, obudowa jaką wybrałem okazuje się że nie tak łatwo ją sprowadzić. Podobno importer (sklep lispol) ma mieć dostawę z początkiem sierpnia.
Nie miej nadziei.
Pytamy cyklicznie od kilku miesięcy.
Coś jest na rzeczy że mają braki i problem z importem.
michal188
Posty: 139
Rejestracja: wt wrz 01, 2020 9:28 pm

I chyba nadal nic 😅
LukaszH
Posty: 640
Rejestracja: sob gru 14, 2019 11:49 pm

michal188 pisze: pt sie 11, 2023 6:58 pm I chyba nadal nic 😅
Niestety ja już parę razy pisałem i dzwoniłem co z moim zamówieniem - ja normalnie zapłaciłem 2 miesiące temu za obudowy których nie otrzymałem. Z ciekawości może ktoś zadzwonić do tego sklepu i zapytać o dostępność obudów Altinkaya ?
Dokładnie to: https://lispol.com/produkty/obudowa-na- ... owe-152006 Nie wiem czy problem leży w sklepie Lispol czy Tureckiej firmie Altinkaya - może mają taką inflację i jakiś strajk. Tak czy inaczej ciężko uzyskać prawdziwą odpowiedź kiedy można liczyć na dostępność.

Jak bym coś budował następnego, to użyję tylko i wyłącznie Polskiego producenta i np. obudowę Kradex typu : https://www.kradex.com.pl/product/obudo ... 10?lang=pl.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Projekty użytkowników”