Sonoff basic - Supla wyłącznik czasowy

ADARKAR
Posty: 10
Rejestracja: pn wrz 23, 2019 5:53 pm

Tworzysz skrypt s supla scripts "https://supla.fracz.com/login" i ustawiasz dany czas i przycisk w telefonie wywołujący dane zdarzenie czyli w moim przypadku ustawiłem czas 20 s po zmianie na ON i następnie zgodnie z poradnikiem w telefonie zrobiłem przycisk aktywujący skrypt. Ponieważ potrzebowałem stały czas otwarcia zamka to się dalej nie bawiłem. Skorzystałem z poradnika jak dodawać skrypty.

Za to poradnik do obsługi głosem (Google Asystent) przy pomocy skryptów SUPLA niestety nie działa.

PS. Przy montażu ZAMEL SUPLA Sterownik ROW-02 pamiętajcie zero neonówek w łączniku bo mogą przyciski nie działać.
rustin
Posty: 68
Rejestracja: ndz gru 22, 2019 3:45 pm

Pytam o co innego, czy można ustawić to z poziomu aplikacji jak w ewelink ?
Dlaczego to takie skomplikowane i nie można tego zrobić w aplikacji jak w ewelink ? tylko jakieś skrypty, inne strony itd dopiero w aplikacji włączyć.
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18282
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Nie mamy takiej funkcji w chwili obecnej.
rustin
Posty: 68
Rejestracja: ndz gru 22, 2019 3:45 pm

A będzie ? bo to bardzo uciążliwe aplikacja jest tak okrojona, że nic nie można ustawić.
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18282
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Kiedyś będzie. Na razie mamy inne priorytety.
Jeki87
Posty: 91
Rejestracja: śr cze 21, 2017 10:29 am

Pytanie
Czy wyłącznik czasowy działa tylko z aplikacji
Potrzebuje odpalać stykiem zwiernym
Mmof
Posty: 781
Rejestracja: ndz sty 26, 2020 5:49 pm

Jeki87 pisze: sob gru 11, 2021 11:54 am Pytanie
Czy wyłącznik czasowy działa tylko z aplikacji
Potrzebuje odpalać stykiem zwiernym
Jak moduł ustawisz jako włącznik schodowy to tak masz możliwość ustawiania w cloud czas i nie zależnie gdzie zostanie uruchomiony będzie działał przez określony czas.
miko
Posty: 14
Rejestracja: czw lis 08, 2018 1:03 am

Mam pytanie, czy przełącznik czasowy działa również po naciśnięciu przycisku GPIO 0? U mnie po przełączeniu przekaźnik jest zwarty cały czas (do następnego przełączenia), natomiast przez aplikację działa przez określony czas.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomoc”