MultiSonoff & others - firmware

szymb
Posty: 3
Rejestracja: śr sty 04, 2023 10:55 pm

lukfud pisze: śr lut 16, 2022 2:30 pm
adrian199430 pisze: śr lut 16, 2022 2:18 pm Witam, przez przypadek wprowadziłem w stan konfiguracji sonoff. Przy próbie połączenia z sięcią pyta o hasło a ja nie mogę przypomnieć sobie jakie ustawiłem. Czy jest jakaś szansa odzyskać lub zresetować to hasło?
Jeśli pyta o hasło do sieci to musi być dość stara wersja. Sprawdź "configpass". Przy okazji zaktualizuj sobie.
Witam, mam ten sam problem. Ustawiłem użytkownika i hasło podczas konfiguracji i za żadne skarby nie mogę sobie go przypomnieć.
nie jestem w stanie wejść w konfigurację bo strona wymaga autoryzacji.
Jest jakaś opcja resetu ?
Awatar użytkownika
lukfud
Posty: 2091
Rejestracja: czw lis 23, 2017 11:33 pm
Lokalizacja: Warszawa

szymb pisze: śr sty 04, 2023 10:59 pm Witam, mam ten sam problem. Ustawiłem użytkownika i hasło podczas konfiguracji i za żadne skarby nie mogę sobie go przypomnieć.
nie jestem w stanie wejść w konfigurację bo strona wymaga autoryzacji.
Jest jakaś opcja resetu ?
Konfiguracja nie wymaga autoryzacji. Co i gdzie kliknąłeś, jak miga dioda?
https://www.facebook.com/groups/supladiy/
szymb
Posty: 3
Rejestracja: śr sty 04, 2023 10:55 pm

lukfud pisze: czw sty 05, 2023 7:42 am
szymb pisze: śr sty 04, 2023 10:59 pm Witam, mam ten sam problem. Ustawiłem użytkownika i hasło podczas konfiguracji i za żadne skarby nie mogę sobie go przypomnieć.
nie jestem w stanie wejść w konfigurację bo strona wymaga autoryzacji.
Jest jakaś opcja resetu ?
Konfiguracja nie wymaga autoryzacji. Co i gdzie kliknąłeś, jak miga dioda?
Wygląda to tak, jakby urządzenie było podłączone do mojej sieci lokalnej i równocześnie siało sieć "ESP101BD7". W obu przypadkach gdy wpiszę IP (czy to lokalnie czy 192.168.4.1) wyskakuje okienko user/password.
Dioda miga jednostajnie, mniej więcej co sekundę. Nie reaguje na przycisk, próbowałem przeróżnych kombinacji.
Może go uwaliłem?
Awatar użytkownika
lukfud
Posty: 2091
Rejestracja: czw lis 23, 2017 11:33 pm
Lokalizacja: Warszawa

szymb pisze: czw sty 05, 2023 7:59 am Wygląda to tak, jakby urządzenie było podłączone do mojej sieci lokalnej i równocześnie siało sieć "ESP101BD7". W obu przypadkach gdy wpiszę IP (czy to lokalnie czy 192.168.4.1) wyskakuje okienko user/password.
Dioda miga jednostajnie, mniej więcej co sekundę. Nie reaguje na przycisk, próbowałem przeróżnych kombinacji.
Może go uwaliłem?
Nie uwaliłeś.
W tym momencie przycisk nie działa, moduł czeka na kolejny krok po zalogowaniu.
Wyłącz wifi w domu i resetnij zasilanie modułu. Jak nie wykryje sieci to przełączy się do konfiguracji.
Ponownie włącz wifi i zacznij od początku konfigurację.
https://www.facebook.com/groups/supladiy/
szymb
Posty: 3
Rejestracja: śr sty 04, 2023 10:55 pm

lukfud pisze: czw sty 05, 2023 8:04 am
szymb pisze: czw sty 05, 2023 7:59 am Wygląda to tak, jakby urządzenie było podłączone do mojej sieci lokalnej i równocześnie siało sieć "ESP101BD7". W obu przypadkach gdy wpiszę IP (czy to lokalnie czy 192.168.4.1) wyskakuje okienko user/password.
Dioda miga jednostajnie, mniej więcej co sekundę. Nie reaguje na przycisk, próbowałem przeróżnych kombinacji.
Może go uwaliłem?
Nie uwaliłeś.
W tym momencie przycisk nie działa, moduł czeka na kolejny krok po zalogowaniu.
Wyłącz wifi w domu i resetnij zasilanie modułu. Jak nie wykryje sieci to przełączy się do konfiguracji.
Ponownie włącz wifi i zacznij od początku konfigurację.
Zadziałało :) , wyłączyłem domowe WIFI i jak napisałeś dostałem się ponownie do trybu konfiguracji, gdzie mogłem poprawić hasło i dodać do Supli.
Dziękuję bardzo!
cinas
Posty: 221
Rejestracja: ndz sie 14, 2022 6:59 am

Czy est możliwość dorobienia czytania danych z DTU falowników hoymiles na elektrodzie rozgryzają komunikacje jest nawet biblioteka
https://wasilukm.github.io/hoymiles_modbus/
temat na elektrodzie https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic3867694-30.html
Griszka77
Posty: 2
Rejestracja: wt lis 01, 2022 1:38 pm

Witam gdzie znajdę opis połączenia falownika sofar z supla
SOYER
Posty: 819
Rejestracja: śr sie 10, 2022 12:29 pm
Lokalizacja: Kryry

Griszka77 pisze: ndz lut 19, 2023 6:04 am Witam gdzie znajdę opis połączenia falownika sofar z supla
Na jakim urządzeniu chcesz zrobić to połączenie? Ja zrobiłem na nodeMCU, działa znakomicie.
SOYER
Posty: 819
Rejestracja: śr sie 10, 2022 12:29 pm
Lokalizacja: Kryry

Przykład suplaDevice dla falownika Afore, działa również dla falowników SOFAR.
Griszka77
Posty: 2
Rejestracja: wt lis 01, 2022 1:38 pm

SOYER pisze: ndz lut 19, 2023 9:23 am Przykład suplaDevice dla falownika Afore, działa również dla falowników SOFAR.
Witaj możesz wyjaśnić co i jak
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nowości”